phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Koggala Beach

Výhody nabídky

  • nedaleko města Galle
  • levnější varianta ubytování

Hotel Koggala Beach Kód: 7187

35 790PLN
Dorośli: 2 polopenze So 15.04 – Po 24.04 (10 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Koggala Beach Kód: 7187 Srí Lanka \ Koggala

Let s přestupem.

Popis nabídky

Koggala

Hotel se nachází přímo na pláži Koggala a je situován 8 km od Galle.

Široká písčitá pláž se rozprostírá přímo před hotelem.

K vybavení hotelu patří dvě restaurace servírující jídla formou bufetu čí výběrem z jídelního lístku, dva bary, bazén s jacuzzi, ajurvédské masážní centrum, obchody se suvenýry, televizní a internetovou místnost, bezpečnostní schránky, směnárnu, půjčovna aut a kol a konferenční místnost.

K dispozici jsou klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s balkonem, ze kterého budete mít výhled na moře. Všechny jsou vybaveny TV, minibarem a bezpečnostní schránkou, vlastní sociální zařízení (sprchový kout) a fén.

Polopenze (snídaně bufetové, večeře bufetové nebo výběr z menu). Restaurace Grove připravuje mezinárodní bufet i à la carte pokrmy. V salonku si můžete vychutnat drink při poslechu živé hudby, zatímco v baru si užijete pohled na západ slunce. Možnost příplatku plné penze nebo all inclusive.

Hotel nabízí širokou škálu aktivit včetně tenisu, jógu a lekcí fitness ve vodě. Dobrodružnější povahy si mohou vyzkoušet také různé vodní sporty, například šnorchlování a potápění.

Informace o regionu

Srí Lanka — Koggala

Tipy pro správnou volbu: nedaleko města Galle levnější varianta ubytování

Let s přestupem.

Středisko: Koggala

Poloha: Hotel se nachází přímo na pláži Koggala a je situován 8 km od Galle.

Pláž: Široká písčitá pláž se rozprostírá přímo před hotelem.

Vybavení: K vybavení hotelu patří dvě restaurace servírující jídla formou bufetu čí výběrem z jídelního lístku, dva bary, bazén s jacuzzi, ajurvédské masážní centrum, obchody se suvenýry, televizní a internetovou místnost, bezpečnostní schránky, směnárnu, půjčovna aut a kol a konferenční místnost.

Ubytování: K dispozici jsou klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s balkonem, ze kterého budete mít výhled na moře. Všechny jsou vybaveny TV, minibarem a bezpečnostní schránkou, vlastní sociální zařízení (sprchový kout) a fén.

Stravování: Polopenze (snídaně bufetové, večeře bufetové nebo výběr z menu). Restaurace Grove připravuje mezinárodní bufet i à la carte pokrmy. V salonku si můžete vychutnat drink při poslechu živé hudby, zatímco v baru si užijete pohled na západ slunce. Možnost příplatku plné penze nebo all inclusive.

Sport a zábava: Hotel nabízí širokou škálu aktivit včetně tenisu, jógu a lekcí fitness ve vodě. Dobrodružnější povahy si mohou vyzkoušet také různé vodní sporty, například šnorchlování a potápění.

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 35 790 Celkem Podrobnosti o ceně 71 580
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter