phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Bentota Beach

Výhody nabídky

  • možnost all inclusive
  • v blízkosti řada obchodů a restaurací
  • kvalitní ubytování

Hotel Bentota Beach Kód: 7186

41 990PLN
Dorośli: 2 polopenze So 15.04 – Po 24.04 (10 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Bentota Beach Kód: 7186 Srí Lanka \ Bentota

Let s přestupem.

Popis nabídky

Bentota

Hotel obklopuje krásná rozlehlá tropická zahrada a kokosový háj. Můžete zde odpočívat, sportovat nebo objevovat krásy Srí Lanky. Nedaleko od hotelu ústí do Indického oceánu řeka Bentota, která je jako stvořená k výletům a pozorováním zdejší fauny z paluby výletní lodi. V blízkosti hotelu se nachází řada obchůdků a restaurací. Je vzdálen cca 10 minut jízdy od líhně mořských želv a zahrady Brief Garden. Transfer z letiště trvá cca 2 hodiny.

Písečná pláž u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma v zahradě.

K vybavení hotelu patří recepce, směnárna, restaurace, bar, kavárna, obchody se suvenýry, konferenční místnost, bazén.

Luxusní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou prostorné a zařízené barevnými dekoracemi. Mají vlastní balkony a jsou vybavené minibarem, trezorem, kabelovou TV, klimatizací a vlastním sociálním zařízením.

Polopenze. Za příplatek možnost all inclusive. Tématické restaurace - Peacock Restaurant podává výběr mezinárodních a místních jídel. Araliya Restaurant Vám poskytne nezapomenutelný gurmánský zážitek s ohromujícím vinným lístkem. Soorya Pool Bar nabízí lehké občerstvení.

K dispozici jsou osvětlené tenisové kurty, squashové kurty, biliár a centrum vodních sportů, kde si hosté mohou vyzkoušet windsurfing, vodní skútry a potápění. Uvolněnější odpoledne si můžete užít v lázních Azmaara Spa, kde si můžete dopřát masáže a procedury na míru.

Informace o regionu

Srí Lanka — Bentota

Tipy pro správnou volbu: možnost all inclusive v blízkosti řada obchodů a restaurací kvalitní ubytování

Let s přestupem.

Středisko: Bentota

Poloha: Hotel obklopuje krásná rozlehlá tropická zahrada a kokosový háj. Můžete zde odpočívat, sportovat nebo objevovat krásy Srí Lanky. Nedaleko od hotelu ústí do Indického oceánu řeka Bentota, která je jako stvořená k výletům a pozorováním zdejší fauny z paluby výletní lodi. V blízkosti hotelu se nachází řada obchůdků a restaurací. Je vzdálen cca 10 minut jízdy od líhně mořských želv a zahrady Brief Garden. Transfer z letiště trvá cca 2 hodiny.

Pláž: Písečná pláž u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma v zahradě.

Vybavení: K vybavení hotelu patří recepce, směnárna, restaurace, bar, kavárna, obchody se suvenýry, konferenční místnost, bazén.

Ubytování: Luxusní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou prostorné a zařízené barevnými dekoracemi. Mají vlastní balkony a jsou vybavené minibarem, trezorem, kabelovou TV, klimatizací a vlastním sociálním zařízením.

Stravování: Polopenze. Za příplatek možnost all inclusive. Tématické restaurace - Peacock Restaurant podává výběr mezinárodních a místních jídel. Araliya Restaurant Vám poskytne nezapomenutelný gurmánský zážitek s ohromujícím vinným lístkem. Soorya Pool Bar nabízí lehké občerstvení.

Sport a zábava: K dispozici jsou osvětlené tenisové kurty, squashové kurty, biliár a centrum vodních sportů, kde si hosté mohou vyzkoušet windsurfing, vodní skútry a potápění. Uvolněnější odpoledne si můžete užít v lázních Azmaara Spa, kde si můžete dopřát masáže a procedury na míru.

Mapa

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 41 990 Celkem Podrobnosti o ceně 83 980
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter