phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

JA Ocean View Hotel

Výhody nabídky

 • luxusní dovolená
 • v blízkosti známé promenády "The Walk" 
 • několik kroků od nejpopulárnjší dubajské pláže Jumeirah

JA Ocean View Hotel Kód: DXB2JAO

32 150PLN
Dorośli: 2 snídaně Ne 22.05 – Po 30.05.22
Itaka

JA Ocean View Hotel Kód: DXB2JAO Spojené arabské emiráty

Popis nabídky

Luxusní hotelový resort s výbornou polohou v blízkosti známe promenády "JBR" Jumeirah Beach Residence The Walk. V okolí hotelu se nachází mnoho restaurací, barů, obchodů. Od mezinárodního letiště je hotel vzdálen cca 35 km.

Dlouhá veřejná písečná pláž Jumeirah Beach se nachází cca 150 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek, hoteloví hosté si mohou v hotelu zdarma zapůjčit ručníky, podložku a slunečník. Možnost shuttle bus na soukromou pláž, která se nachází u sesterského hotelu JA Beach Hotel.

Vstupní hala, recepce, směnárna, 5 restaurací a barů, WiFi v lobby a na pokojích zdarma, konferenční místnosti, venkovní bazén, prostorná terasa na slunění s lehátky, dětský bazén, hřiště a miniklub.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře a balkonem, vlastní příslušenství, klimatizace, WiFi zdarma, trezor, telefon, minibar. Maximální obsazenost pokojů jsou 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let.

Snídaně bufetovou formou, možnost polopenze - obědy či večeře.

Fitness, jacuzzi, sauna a pára, Spa centrum se širokou nabídkou masáží a kosmetických procedur, kadeřnictví.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7 noclehů 
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení
* asistenci česky hovořícího zástupce místního partnera
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Na místě se platí povinná turistická taxa cca 5 USD/pokoj/noc.

Informace o regionu

Spojené arabské emiráty

Mapa
Fakultativní výlety

Výlety v češtině od našich delegátů dostupné na místě

SAE

SOUKROMÁ DUBAI CITY TOUR

Cena od: 6 700Kč/dospělý

ldenní soukromá prohlídka Dubai City Tour ve společnosti průvodce, který Vám ukáže ta nejzajímavější místa Dubaje. Poznáte kouzla staré části Deira se zastávkou na trhu se zlatem a kořením, následně uvidíte vyhlášenou oblast Jumeriah – pláže La Mer a Kite Beach s ikonickým hotelem Burj Al Arab. Budete mít možnost navštívit Palm Jumeirah s nově otevřenu vyhlídkou The View at the Palm, promenádu The Pointe s pohledem na hotel Atlantis the Palm. Zastavíte se v oblíbené čtvrti Dubai Marina s promenádou JBR, na poloostrově Bluewaters s největším ruským kolem na světě a v nákupním centru Dubai Mall s Burj Khalifa. Dle časových možností lze navštívit také Dubai Creek Harbour.

 • Vhodnost: dospělí a rodiny s dětmi
 • Zaměření: poznání, historie, zábava

DESERT JEEP SAFARI

Cena od: 1 500Kč/dospělý

Během odpoledních hodin Vás z hotelu vyzvedne řidič, který Vás odveze do pouště na písečné duny, kde se absolvují „dune bashing“ – adrenalinová jízda terénním autem po dunách. Po absolvování jízdy budete mít možnost objednat si čtyřkolku nebo jízdu na buggy. Následně Vás řidič odveze do kempu, kde pro Vás bude přichystaná tradiční arabská večeře formou bufetu. Budete mít možnost se nechat pomalovat henou, vyzkoušet tradiční oblečení, svézt se na velbloudovi a užít si kulturní program s ohňovou show a orientálním tancem.

 • Vhodnost: dospělí a rodiny s dětmi
 • Zaměření: poznání, zábava, adrenalin

HERITAGE DESERT SAFARI

Cena od: 12 700Kč/dospělý

Cílem výletu je seznámit Vás s emirátskou kulturou. Po vyzvednutí z hotelu Vás šofér odveze do pouště, kde budete přemístěni do vintage Land Roverů a následně v nich budete přejíždět přes pouštní rezervaci, ve které jsou k vidění zvířata typická pro oblast Perského zálivu (Arabian Oryx, Dorcas Gazelle). Poznávací jízda, během které Vás průvodce seznámí s ekosystémem pouště. Během výletu se můžete rovněž těšit na sokolí show. Následně bude pokračovat přesun do beduínského kempu, kde bude servírovaná večeře ve stylu tradiční emirátské kuchyně spolu s doprovodný programem (emirátský tanec Al Ayaala). Večeře a nealkoholické nápoje jsou zahrnuty v ceně. Desert Jeep Safari je možné absolvovat ve sdíleném nebo privátním jeepu. Doporučujeme absolvovat tento výlet pouze anglicky mluvícím klientům.

 • Vhodnost: dospělí a rodiny s dětmi
 • Zaměření: poznání, historie, zábava

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 32 150 Celkem Podrobnosti o ceně 64 300
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter