phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Auris Plaza

Výhody nabídky

 • moderní hotel v nové části Dubaje
 • druhé největší nákupní centrum Mall of Emirates v blízkosti hotelu
 • vhodné i pro náročnou klientelu
 • ideální kombinace nákupů s pobyty na pláži

Hotel Auris Plaza Kód: 367

29 990PLN
Dorośli: 2 snídaně Čt 06.04 – Čt 13.04 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Auris Plaza Kód: 367 Spojené arabské emiráty \ Gallipoli

Popis nabídky

Městský hotel otevřený v březnu 2012 se nachází v blízkosti nákupního centra Mall of Emirates a stanice metra v části Al Barscha, které je nazýváno centrem nové Dubaje.

Hotel zajišťuje dopravu zdarma na klubovou pláž Jumeirah s odjezdem v 10:00 a návratem 14:00. Vstup na pláž je cca DHS 5,00 na osobu.

Moderní, příjemná hala s recepcí, hlavní bufetová restaurace DIDON, kavárna ASURIS, salonek HOOKAH nabízející lehké občerstvení a možnost kouření vodních dýmek, lázeňské centrum VITAL ISLAND, bazén s dětskou částí na střeše, obchod se suvenýry a květinami a konferenční místnosti. Bezdrátový internet Wi-Fi je v celém areálu hotelu zdarma.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky bez balkonu, mají trezor, klimatizaci, minibar s nealkoholickými nápoji (za poplatek) a koupelnu s vanou a sprchou. Pokoje de-luxe jsou větších rozměrů a s možností jedné přistýlky. Na vyžádání jsou pokoje Deluxe, Executive nebo Studia s 1 nebo 2 ložnicemi.

Snídaně bufetovým způsobem v hotelové restauraci, možnost obědů a večeří bufetovou formou či s obsluhou.

Široká nabídka masážních procedur, sauna, parní lázně, moderně vybavená posilovna, dětský klub a druhé největší nákupní centrum Dubaje v blízkosti hotelu.

Informace o regionu

Spojené arabské emiráty — Gallipoli

Tipy pro správnou volbu: - moderní hotel v nové části Dubaje
- druhé největší nákupní centrum Mall of Emirates v blízkosti hotelu
- vhodné i pro náročnou klientelu
- ideální kombinace nákupů s pobyty na pláži

Středisko: Dubaj

Poloha: Městský hotel otevřený v březnu 2012 se nachází v blízkosti nákupního centra Mall of Emirates a stanice metra v části Al Barscha, které je nazýváno centrem nové Dubaje.

Pláž: Hotel zajišťuje dopravu zdarma na klubovou pláž Jumeirah s odjezdem v 10:00 a návratem 14:00. Vstup na pláž je cca DHS 5,00 na osobu.

Vybavení: Moderní, příjemná hala s recepcí, hlavní bufetová restaurace DIDON, kavárna ASURIS, salonek HOOKAH nabízející lehké občerstvení a možnost kouření vodních dýmek, lázeňské centrum VITAL ISLAND, bazén s dětskou částí na střeše, obchod se suvenýry a květinami a konferenční místnosti. Bezdrátový internet Wi-Fi je v celém areálu hotelu zdarma.

Ubytování: Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky bez balkonu, mají trezor, klimatizaci, minibar s nealkoholickými nápoji (za poplatek) a koupelnu s vanou a sprchou. Pokoje de-luxe jsou větších rozměrů a s možností jedné přistýlky. Na vyžádání jsou pokoje Deluxe, Executive nebo Studia s 1 nebo 2 ložnicemi.

Stravování: Snídaně bufetovým způsobem v hotelové restauraci, možnost obědů a večeří bufetovou formou či s obsluhou.

Sport a zábava: Široká nabídka masážních procedur, sauna, parní lázně, moderně vybavená posilovna, dětský klub a druhé největší nákupní centrum Dubaje v blízkosti hotelu.

Mapa

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 29 990 Celkem Podrobnosti o ceně 59 980
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter