phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Address Fujairah Beach Resort

Výhody nabídky

  • luxusní hotel v klidné lokalitě
  • ideální pro páry
  • soukromá pláž přímo u hotelu

Address Fujairah Beach Resort Kód: AAEDXBDT2A

15 749PLN
Dorośli: 2 snídaně Pá 12.01 – Út 16.01.24
Itaka

Address Fujairah Beach Resort Kód: AAEDXBDT2A Spojené arabské emiráty / Fujairah

Popis nabídky

Fujairah - Sharm

Hotelový komplex se nachází přímo u písčité pláže v oblasti Sharm. Turistické centrum Fujairah je vzdáleno cca 40 km od hotelu, mezinárodní letiště v Dubaji 140 km od hotelu.

Soukromá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelového komplexu. Slunečníky a lehátka jsou pro hosty zdarma.

Tento luxusní sedmipodlažní hotel byl postaven v roce 2020 a má v nabídce 196 pokojů. V hotelu se nachází vstupní hala s lobby, 24 h recepce, 2 restaurace (hlavní bufetová, à la carte), výtahy, kadeřnictví (za poplatek), obchod, parkoviště, směnárna (za poplatek), dětský koutek, 3 bazény (pro dospělé, dětský, rodinný). Wi-Fi připojení zdarma.

Dvoulůžkové deluxe pokoje s možností přidání jedné přistýlky jsou klimatizované, s vlastním příslušenstvím (sprchový kout, vana, WC, vysoušeč vlasů) a jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem, minibarem (za poplatek) a setem pro přípravu kávy/čaje. Pokoje s výhledem na hory mají francouzský balkon, pokoje s výhledem na moře mají standardní balkon.

Snídaně.
Polopenze.
Plná penze.
All inclusive.
Součástí varianty plus jsou nealkoholické nápoje během jídel. S variantou all inclusive včetně vybraných alkoholických nápojů. Přesný rozpis podávání jednotlivých jídel a nápojů bude hostům sdělen při check-inu v hotelu.

Fitness, spa (sauna, parní sauna) zdarma. Za poplatek masáže, vodní sporty na pláži.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

Na místě může být splatná povinná turistická taxa. Hradí se na hotelu při příjezdu a její výše se může měnit dle aktuálních nařízení místních autorit.
Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.
V průběhu místních svátků (například ramadán) může dojít k omezení služeb v hotelu / destinaci. Nárok na kompenzaci nevzniká.

Informace o regionu

Spojené arabské emiráty — Fujairah

Mapa

Detaily nabídky