phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Rove Downtown Dubai

Výhody nabídky

  • v centru moderní Dubaje
  • poblíž Burj Khalifa a Dubai Mall
  • bazén
  • příjemná atmosféra

Hotel Rove Downtown Dubai Kód: AAEDXB7NP0

13 969PLN
Dorośli: 2 bez stravy Pá 12.01 – Út 16.01.24
Itaka

Hotel Rove Downtown Dubai Kód: AAEDXB7NP0 Spojené arabské emiráty / Dubaj

Popis nabídky

Dubaj - Downtown

Hotel se nachází v moderním centru Dubaje, v Downtown nedaleko Burj Khalifa a nákupního centra Dubai Mall se širokou nabídkou obchodů, restaurací a zábavy. Zastávka metra je vzdálena cca 1,2 km, stanice autobusu cca 700 m, mezinárodní letiště Dubaj cca 15 km.

Veřejná pláž Jumeirah je vzdálena cca 15 minut jízdy autem od hotelu. Pláž La mer s nabídkou plážových barů, restaurací a vodních aktivit cca 20 minut jízdy.

K vybavení hotelu náleží recepce otevřená 24 hodin denně, lobby, výtah, klimatizace, trezor, parkoviště, restaurace, bar a bazén se sluneční terasou. K dispozici rovněž konferenční prostory, směnárna a samoobslužná prádelna.

Celková kapacita hotelu je 420 pokojů na 15 patrech. Standardní pokoj má rozlohu cca 26 m² a je vybaven dvoulůžkovou postelí nebo dvěma jednolůžkovými postelemi, TV, minilednicí, varnou konvicí, trezorem a pohovkou (možnost rozložení na 1 přistýlku); vlastní příslušenství (WC, sprchový kout). Na vyžádání možnost propojených pokojů. Za příplatek výhled na centrum a budovu Burj Khalifa.

Bez stravy.
Snídaně.
Polopenze.
Plná penze.
Přesný rozpis časů a míst podávání jednotlivých jídel obdrží klienti při check-inu na hotelu.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Na místě se platí povinná turistická taxa cca 15 - 20 AED / pokoj / noc. Hradí se na hotelu při příjezdu a její výše se může měnit dle aktuálních nařízení místních autorit.
Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.
V průběhu místních svátků (například ramadán) může dojít k omezení služeb v hotelu / destinaci. Nárok na kompenzaci nevzniká.

Informace o regionu

Spojené arabské emiráty — Dubaj

Mapa

Detaily nabídky