phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Citymax Al Barsha

Výhody nabídky

  • příjemný hotel
  • skvělá poloha v blízkosti nákupního centra
  • ideální kombinace nákupu s pobytem na pláži

Hotel Citymax Al Barsha Kód: 6181

PLN
Itaka

Hotel Citymax Al Barsha Kód: 6181 Spojené arabské emiráty \ Dubaj

Popis nabídky

Moderní městský hotel je situován nedaleko pláže Jumeirah a v těsné blízkosti nákupního centra Mall of the Emirates. Vzdálenost od letiště činí přibližně 20 minut jízdy, vzdálenost od stanice metra 500 m.

Písčitá pláž s pozvolným vstupem nacházející se nedaleko hotelu. Hotel zajišťuje denně dopravu na pláž zdarma. Možnost zajištění „ plážového balíčku“, který zahrnuje 2 x ručník, 1 x slunečník, 1 x plážovou matraci a chladící box za poplatek 25 AED (+ 25 AED vratný depozit).

Hala s recepcí, restaurace, kavárna, Huddle Sports Bar & Grill, Maxx Music Bar & Grill, střešní bazén, wifi připojení zdarma.

Dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky mají vlastní příslušenství, klimatizaci, malou lednici, trezor vhodný i pro umístnění notebooku, pracovní stůl, televizi, vysoušeč vlasů, příslušenství k přípravě kávy a čaje. Možnost propojených a bezbariérových pokojů, na vyžádání. Pokoje jsou bez balkonu.

Snídaně formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení polopenze (oběd nebo večeře). Klienti mají možnost využít také široké nabídky restaurací v okolí hotelu.

Venkovní bazén, dobře vybavené fitness centrum, Huddle Sports Bar &Grill a Maxx Music Bar & Grill.

Informace o regionu

Spojené arabské emiráty — Dubaj

Tipy pro správnou volbu: - příjemný hotel
- skvělá poloha v blízkosti nákupního centra
- ideální kombinace nákupu s pobytem na pláži

Středisko: Dubaj

Poloha: Moderní městský hotel je situován nedaleko pláže Jumeirah a v těsné blízkosti nákupního centra Mall of the Emirates. Vzdálenost od letiště činí přibližně 20 minut jízdy, vzdálenost od stanice metra 500 m.

Pláž: Písčitá pláž s pozvolným vstupem nacházející se nedaleko hotelu. Hotel zajišťuje denně dopravu na pláž zdarma. Možnost zajištění „ plážového balíčku“, který zahrnuje 2 x ručník, 1 x slunečník, 1 x plážovou matraci a chladící box za poplatek 25 AED (+ 25 AED vratný depozit).

Vybavení: Hala s recepcí, restaurace, kavárna, Huddle Sports Bar & Grill, Maxx Music Bar & Grill, střešní bazén, wifi připojení zdarma.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky mají vlastní příslušenství, klimatizaci, malou lednici, trezor vhodný i pro umístnění notebooku, pracovní stůl, televizi, vysoušeč vlasů, příslušenství k přípravě kávy a čaje. Možnost propojených a bezbariérových pokojů, na vyžádání. Pokoje jsou bez balkonu.

Stravování: Snídaně formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení polopenze (oběd nebo večeře). Klienti mají možnost využít také široké nabídky restaurací v okolí hotelu.

Sport a zábava: Venkovní bazén, dobře vybavené fitness centrum, Huddle Sports Bar &Grill a Maxx Music Bar & Grill.

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter