phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Royal M Abu Dhabi

Výhody nabídky

  • dobře hodnocený infinity bazén
  • moderní pokoje
  • plážový klub na soukromém ostrově
  • vynikající servis

Hotel Royal M Abu Dhabi Kód: AAEDXBC4V8

14 099PLN
Dorośli: 2 snídaně So 24.08 – Út 27.08.24
Itaka

Hotel Royal M Abu Dhabi Kód: AAEDXBC4V8 Spojené arabské emiráty / Abu Dhabi

Popis nabídky

Abu Dhabi - Al Bateen  

Hotel je situován u maríny Al Bateen, cca 6 km od Prezidentského paláce a cca 5,5 km od centra Abu Dhabi. Nejbližší restaurace a kavárny cca 500 m od hotelu. Nákupní centrum Marina Mall cca 4,5 km od hotelu. Letiště Abu Dhabi je vzdáleno cca 35 km, letiště Dubaj cca 160 km.

Pláž Corniche cca 3 km od hotelu. Veřejná, písčitá, s pozvolným vstupem do vody. Přístup po místních komunikacích nebo MHD s přestupem.

Plážový klub na soukromém ostrově Crowne Island - cca 20 minut jízdy lodí od hotelu. Pro klienty Čedoku s pobytem na 4 a více nocí transfer zdarma. Transfer 2x denně, cca v 10 a 15 h, otevřeno od 10 h do západu slunce; změny času vyhrazeny. Sezónně bistro. Možnost pronájmu denní místnosti (cabaña).

Postaven v roce 2018, 1 budova, 5 pater, 225 pokojů. Prostorná vstupní hala, 24h recepce, 3 restaurace (1 bufetová, 2 à la carte), 2 bary, konferenční prostory. Wi-Fi připojení zdarma. Za poplatek pokojová služba, prádelna.
Venkovní bazén, dětské brouzdaliště; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. U bazénu k dispozici bar.

Pokoj deluxe - Standardně pro 2 osoby, 1 dvoulůžková nebo 2 jednolůžkové postele; možnost přistýlky formou rozkládací pohovky. Velikost cca 40 m². Vybaven TV, klimatizací, trezorem, telefonem, minibarem (za poplatek dle spotřeby). Vlastní příslušenství (WC, vana nebo sprchový kout, vysoušeč vlasů).

Pokoj premium - Stejné vybavení jako pokoj deluxe, navíc výhled na moře.

Snídaně.
Polopenze.
All inclusive - Snídaně, obědy, večeře v hlavní restauraci. Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje v místech a časech určených hotelem.
Přesný rozpis časů a míst podávání jídel / nápojů obdrží klienti při check-inu v hotelu.

Fitness. Spa - za poplatek; nabídka masáží a kosmetických procedur.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Na místě se platí povinná turistická taxa cca 15 - 20 AED / pokoj / noc. Hradí se na hotelu při příjezdu a její výše se může měnit dle aktuálních nařízení místních autorit.
Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.
V průběhu místních svátků (například ramadán) může dojít k omezení služeb v hotelu / destinaci. Nárok na kompenzaci nevzniká.      

Informace o regionu

Spojené arabské emiráty — Abu Dhabi

Mapa

Detaily nabídky