phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Nejkrásnější místa Středomoří

Výhody nabídky

 • Plavba luxusní lodí COSTA TOSCANA
 • Španělsko, Itálie a Francie v jednom týdnu
 • Každý večer zábavný program
 • Bazény a vířivky
 • Večeře o čtyrech chodech 
 • Nezapomenutelné západy slunce

Nejkrásnější místa Středomoří Kód: BCN2NMS

28 039PLN
Dorośli: 2 plná penze Po 25.11 – Po 02.12.24
Itaka

Nejkrásnější místa Středomoří Kód: BCN2NMS Španělsko

Popis nabídky

Program zájezdu je pouze informační a poskytuje tipy, co v daných destinacích navštívit. Nejedná se však o prohlídku s průvodcem. Fakultativní výlety je možné zakoupit přímo na lodi, není zde však možnost česky mluvícího průvodce. 

1. DEN Barcelona (Španělsko) cca do 18:00
Přílet z Prahy na letiště v Barceloně a následný transfer do přístavu. Nalodění na loď COSTA TOSCANA (nejpozději do 18:00). Povinná bezpečnostní schůzka

2. DEN:Ibiza nebo Palma de Mallorca
Ibiza (Španělsko) cca 08:00 - 18:00 (termíny 02.09. - 21.10.2024)  
Baleárský ostrov Ibiza se svými nádhernými plážřemi na vás čeká
2. den plavby. Historické centrum se nachází ve stejnojmenném hlavním městě Ibiza, kde můžete navštívit čtvrti La Marine, Dalt Vila a mnohé další. Historickými památkami, které stojí za navštívení, jsou hrad (Castle of Ibiza), katedrála a muzeum. Po procházce městem můžete strávit čas na jedné z oblíbených pláží tohoto ostrova.

Palma de Mallorca (Španělsko) cca 08:00 - 18:00 (termíny od 21.10.2024)
Palma de Mallorca je hlavním městem Baleárských ostrovů. Jednou z největších dominant města je určitě mallorská gotická katedrále Panny Marie – La Seu. Společně se vstupem do katedrály si můžete koupit také vstup na terasy katedrály, odkud je nádherný panoramatický výhled na město. Přímo pod katedrálou se nachází překrásný park Mar (Parc de la Mar) se slaným jezerem a fontánou. V blízkosti katedrály stojí maurský palác Almudaina, ve kterém můžete zajít do historického muzea, část tohoto paláce je nadále oficiálním sídlem španělského krále. Staré město čítá mnoho malebných uliček se spoustou kaváren, restaurací a obchůdků, avšak centrem je náměstí Plaza Mayor, na kterém se často konají kulturní akce. Na okraji Palmy de Mallorcy se nad městem tyčí gotický hrad Bellver, který dříve sloužil jako rezidence královské rodiny, následně jako vězení a nyní se zde nachází městské muzeum.

3. DEN: Na moři
Třetí den vás čeká celý den na lodi, během kterého můžete objevovat, co loď COSTA TOSCANA nabízí. Můžete strávit den na lehátku u bazénu nebo se zúčastnit programu s animátory. Dále vás může nalákat k relaxaci Spa centrum nebo pro ty aktivnější je na lodi fitness centrum. Na lodi jsou také rozmístěny salónky s živou hudbou nebo divadlo, kam můžete večer zamířit na pěvecké a taneční představení.

4. DEN: Palermo (Itálie) cca 08:00 - 16:30
Palermo je krásné hlavní město italské Sicílie, jehož architektura ukazuje arabské, normanské, barokní a secesní vlivy. Největší dominantou města je velkolepá palermská katedrála, která díky svým minulým přestavbám a renovacím je nyní kombinací mnoha architektonických stylů. Nedaleko od katedrály se rozkládá Palazzo dei Normanni neboli Palác Normanů. Tento královský palác je jedním z nejstarších v Evropě a sloužil dříve jako hlavní sídlo sicilských králů. Dále doporučujeme zajít na náměstí Piazza Bellimi, kde se nachází La Martorana (katedrála Panny Marie Admirálské), která je také poznamenána několika různými styly. Kousek od La Martorana můžete vidět slavné fontány Pretoria. Další památkou, kterou v Palermu nemůžete vynechat je kaple Capella Palatina, která je zdobena zlatem, drahými kameny a mozaikami.

5. DEN: Civitavecchia / Řím (Itálie) cca 08:30 - 19:00
Pátý den se připravte na bohaté kulturní centrum a hlavní město Itálie – Řím. Bohužel Řím nemá přístav, tudíž loď kotví v přístavním městě Civitavecchia, ze kterého se do Říma dostanete vlakovou nebo autobusovou dopravou. Řím má bohatou historii a opravdu mnoho míst a památek, které můžete navštívit. Mezi nejznámější patří určitě proslulé Koloseum, ve kterém dříve probíhaly například gladiátorské zápasy. Dále můžete vidět pamětihodnosti jako jsou: Pantheon, Forum Romanum, fontána di Trevi, Andělský hrad, Lateránská bazilika, Španělské schody, bazilika Panny Marie Sněžné, náměstí Piazza Navona a mnoho dalších.

6. DEN: Savona (Itálie) cca 08:30 - 18:00
Savona, severoitalské město, jehož historická část leží v okolí přístavu. Nejproslulejší památkou Savony je katedrála Cattedrale dell'Assunta, která byla postavena na konci 16. století. Další dominantou je Torre Leon Palcaldo, věž, která je poslední dochovanou částí starověkých zdí. Jedno ze savonských muzeí se nachází v pevnosti Fortezza del Priamar, která dříve sloužila jako vězení a je odtud krásný panoramatický výhled. Další slavnou budovou je palác Palazzo Gavotti ze 17. století.

7. DEN: Marseille (Francie) cca 08:30 - 18:30
Město Marseille ve Francii vás čeká sedmý den. Je druhým největším městem Francie hned po Paříži a hlavním městem Provence. Historické a kulturní centrum se však nachází poměrně daleko od přístavu, proto doporučujeme využít převozných autobusů. Hlavní centrum Marseille se rozkládá v malé zátoce známé jako „Vieux-Port“ (Starý přístav), který je obklopený restauracemi a stánky se suvenýry. Vstup do starého přístavu tvoří dvě pevnosti, kterými jsou St. Jean a St. Nichola. Avšak největší dominanta Marseille je tyčící se nad městem bazilika Notre-Dame de la Garde, která je vystavěna v románsko-byzantském stylu a je odtud nádherný výhled na celé město. Dále stojí za to vidět římskokatolickou katedrálu La Major nebo si zajít do Muzea avropských a středomořských civilizací. Pokud budete chtít, můžete se také dojít vykoupat na pláž Catalans (Plage des Catalans), která se nachází blízko starému přístavu a je odtud krásný výhled na zátoku Castillo.

8. DEN: Barcelona (Španělsko) cca od 08:00
Poslední den budete mít možnost navštívit jedno z nejznámějších kulturních center současnosti – Barcelonu. Proslulá jsou zde hlavně architektonická díla Antonia Gaudího, mezi která patří světoznámý chrám Sagrada Família, domy Casa Batlló a Casa Milà a v neposlední řadě park Güell (do tohoto parku doporučujeme zakoupit online vstupenku předem, protože je možné, že již nebudou na místě k dispozici). Doporučujeme si udělat procházku po Barceloně, a kromě Gaudího staveb se projít také po náměstí Plaza Cataluňa, promenádě Las Ramblas, po které můžete dojít až k pomníku Kryštofa Kolumba. Další pamětihodností, která stojí za navštívení je katedrála svatého Kříže a svaté Eulálie, která se nachází v gotické čtvrti. Za zmínku jistě stojí i park Ciutadella, ve kterém se konají kulturní a zábavné akce, lidé zde hrají na hudební nástroje a tancují, ale toto místo může také sloužit k odpočinku a úkrytu před ruchem velkoměsta. Blízko od přístavu začíná svou trasu lanovka, která vás může odvést na horu Montjuïc, na které se nachází Katalánské národní umělecké muzeum a pod ním nádherná fontána. Transfer z přístavu na letiště a odlet do Prahy.

Ubytování 7 nocí na lodi COSTA TOSCANA.
Snídaně, obědy i večeře na lodi.
Přímá letecká přeprava.
Transfer z letiště do přístavu a z přístavu na letiště.
Přístavní poplatky.
Pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

V každé kajutě se nachází: vlastní koupelna se sprchovým koutem, dvojlůžková postel, nastavitelná klimatizace s termostatem, televize, fén, trezor, telefon, Wi-Fi připojení za poplatek, toaletní potřeby, povlečení, ručníky, osušky, zásuvky pro napájení.

Cena nezahrnuje:
- Česky mluvící průvodce.
- Fakultativní výlety pořádané COSTA CUISES (není zde česky mluvící průvodce).
- Hotelové servisní poplatky na lodi - cca 77 € za osobu (dítě poloviční poplatek).
- Nápojový balíček.
- Transfery z přístavu do centra měst.
- Wi-Fi připojení na lodi.

Typy kajut:
- Vnitřní kajuta (kajuta bez oken) – cca 13 m2
- Kajuta s oknem – cca 18 m2
- Kajuta s balkónem – cca 15 m2, balkon cca 3 m2

Cestování s dětmi:

- Děti do 18 let mohou na lodích cestovat pouze za doprovodu dospělé osoby.
- Děti, které jsou v době nástupu na palubu mladší 6 měsíců, nemají vstup povolen.

Plavba během těhotenství:
- Těhotné ženy mohou plavbu podstoupit, ale pouze do 24. týdne těhotenství.
- Těhotné ženy musí mít potvrzení o svém zdravotním stavu a zdraví nenarozeného dítěte.

Informace o lodi COSTA TOSCANA:
- 11 restaurací, 19 barů a kaváren
- Bazény, vířivky a tobogány
- 2 divadla – večerní představení, soutěže
- Velké množství duty free obchodů
- Posilovna
- Akce s animátory (soutěže, tanec, posilování)
- Kasino
- Salónky s živou hudbou
- Taneční parket
- Sportovní hřiště
- Zóna pro děti
- Spa centrum (není zahrnuto v ceně)

Nápojové balíčky (není zahrnuto v ceně):
- My Soft Drinks (cca 161 € za osobu) - zahrnuje nealkoholické nápoje
- My Drinks (cca 245 € za osobu) - zahrnuje My soft Drinks + alkoholické nápoje
- My Drinks Premium (cca 329 € na osobu) - zahrnuje My Drinks + prémiové nápoje + minibar na pokoji
Bez nápojového balíčku má klient v ceně nápoj v rámci plné penze během snídaně, obědu a večeře.
Všichni členi rezervace musí mít zakoupený stejný nápojový balíček.

Internetové balíčky (není zahrnuto v ceně):
- WhatsApp (cca 8 € za osobu na den) - plný přístup na WhatsApp, zahrnuje zprávy, hovory a videohovory
- Sociální sítě (cca 13 € za osobu na den) - přístup na následující sociální sítě: WhatsApp, Facebook, Instagram, WeChat. Twitter, LinkedIn, Threema, Pinterest, Tumblr, TikTok, Snapchat, kakao, Telegram
- Full Internet (cca 20 € za osobu na den) - úplný neomezený internet
- Jednodenní Full internet 24h (cca 42 € za osobu na den) - úplný neomezený internet na 24 hodin od aktivace
- Placení za minutu (cca 0,25 € za minutu na osobu) - úplný neomezený internet 

Automaticky zvolený čas večeře na lodi je cca v 19 hodin. Pokud máte zájem o pozdější čas večeře (cca ve 21 hodin) uveďte prosím tento požadavek do poznámky.

Před plavbou doporučujeme stažení Costa Cruises aplikace.

V případě storna: Cena storna zahrnuje vzniklé náklady (např letenka).

Cestující národnosti jiné, než ze států Evropské unie musí předložit prokazatelné doklady, které mu potvrzují trvalý pobyt v Evropské unii, které budou platné v období plavby. 

Informace o regionu

Španělsko

Mapa
Recenze
5,0 / 6
Celkové hodnocení
100%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
 • 5.0
 • 5.5
 • 6.0
 • 3.0
 • 6.0
100%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Poloha hotelu
 • Pokoje standard
 • Dobré jídlo
5 / 6
, 68, s partnerem 2024-03-03
Všeho bylo moc zaimave, proste super. Diktují moc krát více informací
Všeho bylo moc zaimave, proste super. Diktují moc krát
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
, 64, s partnerem 2024-03-03
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
Fakultativní výlety

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 28 039 Celkem Podrobnosti o ceně 56 078
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter