phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Sabina Playa

Výhody nabídky

  • výhodná poloha
  • vhodný pro všechny věkové kategorie a pro rodiny s dětmi
  • kvalitní bufetové stravování
  • patří k nejoblíbenějším hotelům z naší nabídky

Hotel Sabina Playa Kód: 3172

PLN
Itaka

Hotel Sabina Playa Kód: 3172 Španělsko \ Mallorca \ Cala Millor

Popis nabídky

Cala Millor

Kompletně zrenovovaný hotel s příjemnou atmosférou je umístěn v blízkosti centra Cala Millor, v druhé linii od pláže. Letovisko je vhodné nejen pro rodinnou dovolenou a pro milovníky odpočinku, ale nedaleká centra v Cala Millor a v Cala Bona poskytují i výhody živého střediska.

Hotel se nachází cca 350 m od menší pláže. Pěkná písečná pláž je pak od hotelu vzdálena cca 10 minut chůze. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Vstupní hala s recepcí, výtahy, hotelová restaurace, salon s TV, snack bar, WI-FI zdarma v recepci, internet (za poplatek), úschovna zavazadel. Bazén s terasou s lehátky a slunečníky zdarma, malý bazén pro děti.

Pěkné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a s příslušenstvím jsou vybaveny telefonem, SAT TV, klimatizací, fénem, trezorem a lednicí (oboje za poplatek) a balkonem nebo terasou s výhledem na moře nebo do okolí.

Jednolůžkové a čtyřlůžkové pokoje jsou na vyžádání.

Polopenze bufetovým způsobem s bohatým výběrem jídel, show cooking.

Stolní tenis, posilovna, sauna a vnitřní bazén s jacuzzi zdarma, billiard a masáže za poplatek, animační programy 3x týdně. V blízkém centru jsou veškeré nákupní i zábavní možnosti. Vodní sporty na pláži. Krásná přímořská kolonáda láká k dlouhým procházkám nebo i k projížďce na kole. Ve vzdálenosti do 15 km od střediska Cala Millor je 5 golfových hřišť.

Cena nezahrnuje: povinný turistický poplatek na Baleárských ostrovech (platba na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení, orientační cena cca 1,1 €/osoba/den pro hotely 1*, 2*, 3*; cca 1,65 €/osoba/den pro hotely 3*+, 4*; cca 2,20 €/osoba/den pro hotely 4*+, 5* dle oficiální kategorie hotelu). Děti do 16 let tuto taxu neplatí.

Informace o regionu

Španělsko — Mallorca — Cala Millor

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter