phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Salou Park II

Výhody nabídky

  • v blízkosti 3 krásných pláží
  • blízko centra Salou
  • aktivní dovolená
  • wellness centrum

Hotel Salou Park II Kód: 7847

PLN
Itaka

Hotel Salou Park II Kód: 7847 Španělsko \ Costa Dorada

Popis nabídky

Šestipodlažní udržovaný starší hotel se nachází cca 200 m od centra Salou s obchody, restauracemi a bary, cca 1 km od zábavního parku Port Aventura, cca 100 km od letiště; zastávka autobusové dopravy cca 30 m od hotelu.

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 150 m od hotelu, přístup přes místní komunikaci, lehátka a slunečníky za poplatek. Další veřejné pláže cca 250 m a 900 m od hotelu.

Vstupní hala, recepce, restaurace, bar s výhledem na bazén, konferenční centrum, WiFi v prostoru recepce zdarma (omezený dosah); za poplatek internetový koutek. Malá terasa s bazénem a brouzdalištěm pro děti, lehátka u bazénu zdarma.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti jsou vybavenyvlastním příslušenstvím (koupelna, WC), klimatizací (v provozu pouze v hlavní sezóně), SAT/TV a balkonem; za poplatek trezor, chladnička, dětská postýlka (cca 6 EUR/den).

Polopenze formou bufetu, možnost dokoupení all inclusive, které zahrnuje plnou penzi, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem.

Stolní tenis, miniclub (4-10 let), animační programy pro děti a dospělé; za poplatek kulečník, wellness centrum, možnost vodních sportů na pláži.

Cena nezahrnuje: povinný turistický poplatek v Katalánsku (platba na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení, orientační cena cca 1 EUR/osoba/den pro hotely 4*, cca 0,50 EUR/osoba/den pro ostatní hotely 3* a jiná ubytovací zařízení a to do max. výše za 7 nocí pobytu); děti do 16 let tuto taxu neplatí.

Informace o regionu

Španělsko — Costa Dorada

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter