phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Alhambra

Výhody nabídky

Hotel Alhambra Kód: 7964

12 742PLN
Dorośli: 2 polopenze St 13.06 – Čt 21.06.18 (9 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Alhambra Kód: 7964 Španělsko \ Costa Brava \ Santa Susanna

Popis nabídky

Santa Susanna

Pěkný hotel s příjemnou atmosférou a výhodnou polohou se nachází přímo u pobřežní promenády s obchody, bary a restauracemi. Hotel je vhodný pro rodinnou dovolenou.

Dlouhá a široká pláž s hrubozrnným pískem je vzdálena cca 100 m od hotelu (podchodem pod lokální železniční tratí), vstup do moře je stupňovitý. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Hotel se skládá ze dvou budov, je zde prostorné lobby, recepce, výtahy, hotelová restaurace, bar v lobby a u bazénu, místnost s TV, WI-FI u recepce a internetový koutek (za poplatek), dětské hřiště, úschovna zavazadel. Venkovní bazén s terasou na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, dětské brouzdaliště.

Pěkné standardní pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky jsou vybaveny telefonem, klimatizací, SAT TV, trezorem a lednicí (oboje za poplatek) a balkonem nebo terasou s výhledem na bazén nebo do okolí.

Program soft all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů, limitované množství vody a vína k obědu a večeři.

Stolní tenis, kulečník, sauna (vše za poplatek), večerní zábava s hudbou a tancem.

Cena nezahrnuje: povinný turistický poplatek v Katalánsku (platba na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení, orientační cena cca 1Eur/osoba/den pro hotely 4*, cca 0,50 Eur/osoba/den pro ostatní hotely 3* a jiná ubytovaní a to do max. výše za 7 nocí pobytu); děti do 16 let tuto taxu neplatí.

Informace o regionu

Španělsko — Costa Brava — Santa Susanna

Mapa
Recenze
4,8 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

  • Servis
  • Poloha hotelu
  • Pláž v oblasti
Fakultativní výlety

Panoramatická Barcelona*
Celodenní výlet autokarem v rámci kterého uvidíte to nejlepší z katalánské metropole Barcelony, mj. si prohlédnete světoznámý modernistický a dosud stále nedostavěný chrám Sagrada Familia od architekta Antonia Gaudího, projdete se po známé pěší zóně Ramblas, navštívíte olympijský areál a z vrchu Montjuic, odkud se otevírá nádherný pohled na město a přístav, je možné vidět i nejdůležitější olympijská sportoviště. Volný čas v centru města můžete využít k procházce po Gotické čtvrti, k nákupům nebo k návštěvě jednoho z největších akvárií v Evropě.
Orientační cena: dospělí cca 1 190,- Kč, děti do 12 let cca 790,- Kč

Montserrat*
Během tohoto celodenního výletu autokarem navštívíte jeden z nejproslulejších benediktinských klášterů Montserrat, za lo žený před více než 1100 lety v podivuhodném pohoří, kam se dostanete prostřednictvím moderní lanovky (ozubené dráhy). V horském klášteře, který patří k významným poutním místům Katalánska, sídlí hudební konzervatoř, jejíž dětský chlapecký sbor Escolania má velkou tradici. Můžete navštívit i baziliku se světoznámou Černou madonou, patronkou Katalánska, při troše štěstí si poslechnete koncert zpěváčků nebo můžete ochutnat místní likéry.
Orientační cena: dospělí cca 48,- Eur, děti do 12 let cca 32,- Eur

Marineland - zábavný park
Tento vodní park se zoologickou zahradou nabízí mj. představení delfínů, papoušků a tuleňů a vy tak můžete spojit radost z koupání s jedinečným rodinným zážitkem, který uvítají zejména děti. Park se nachází v městečku Pallafols (nedaleko střediska Malgrat/Santa Susanna).
Orientační cena: dospělí cca 27,- Eur, děti do 12 let cca 20,- Eur

* Výlety označené * jsou doprovázeny českým průvodcem při minimálním počtu 16 osob.

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
16 990 -25%
12 742 Celkem Podrobnosti o ceně 25 484
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter