phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Taurus Aquapark Resort

Výhody nabídky

  • umístění v blízkosti pláže
  • možnost all inclusive
  • k dispozici celkem 6 bazénů
  • doporučujeme pro rodiny s dětmi

Hotel Taurus Aquapark Resort Kód: 3179

PLN
Itaka

Hotel Taurus Aquapark Resort Kód: 3179 Španělsko \ Costa Brava

Popis nabídky

Pineda de Mar

Velký hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami se nachází v klidnější části a v první linii od pláže, cca 15 minut pěší chůze od centra a cca 40 km od letiště. Hotel je bezbariérový.

Více než 4 km dlouhá pláž s hrubo­zrnným pískem a stupňovitým vstupem do moře se nachází cca 50 m před hotelem, přístup podchodem pod lokální tratí, lehátka a slunečníky za poplatek.

Vstupní hala, recepce, směnárna, restaurace, 2 bary, TV místnost, WiFi v prostoru recepce zdarma; za poplatek internet, kadeřnictví, možnost použití žehličky a pračky, obchod se suvenýry. Terasa se 3 bazény, 2 dětské bazény, krytý bazén, jacuzzi; lehátka a slunečníky u bazénů zdarma.

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti, jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací (v hlavní sezóně), telefonem, SAT/TV a balkonem; za poplatek trezor, minibar. Většina pokojů má výhled na bazén nebo na moře, jednolůžkové a čtyřlůžkové pokoje nemají balkon.

Polopenze bufetovým způsobem s bohatým výběrem jídel, možnost dokoupení obědů nebo kvalitního all inclusive, které zahrnuje plnou penzi, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, kávu, snack, zmrzlinu v časech a místech určených hotelem.

Animační programy pro děti a dospělé; za poplatek kulečník, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf a půjčovna kol.

Cena nezahrnuje: povinný turistický poplatek v Katalánsku (platba na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení, orientační cena cca 1 EUR/osoba/den pro hotely 4*, cca 0,50 EUR/osoba/den pro ostatní hotely 3* a jiná ubytovací zařízení a to do max. výše za 7 nocí pobytu); děti do 16 let tuto taxu neplatí.

Informace o regionu

Španělsko — Costa Brava

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter