phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Playa Granada Club Resort

Výhody nabídky

  • dětský klub Čedok Scooby-Doo!

Hotel Playa Granada Club Resort Kód: 7747

PLN
Itaka

Hotel Playa Granada Club Resort Kód: 7747 Španělsko \ Andalusie \ Motril

Popis nabídky

Velice pěkný moderní a rozlehlý hotelový komplex se nachází přímo u pláže. Je obklopen krásnou zahradou a je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Nachází se cca 500 m od obchodů a barů, asi 8 km od centra městečka Motril a asi 2,5 km od přístavu. Letiště Malaga je vzdáleno cca 105 km.

Na konci hotelového komplexu je písčito-oblázková pláž s tmavším pískem a pozvolným vstupem do moře, možnost lehátek a slunečníků zdarma.

Součástí hotelového komplexu je hlavní budova s prostorným lobby, recepcí, výtahem a hotelovou restaurací, a několik dvoupatrových budov s pokoji. Je zde a la carte restaurace se španělskou kuchyní (není součástí all inclusive), bar v lobby, u bazénů a na pláži, WI-FI na recepci zdarma, obchody se suvenýry, konferenční sály. Uprostřed komplexu se nacházejí dva velké bazény(jeden v zimě vyhřívaný), lehátka a slunečníky zdarma, osušky na kauci.

Prostorné standardní pokoje s příslušenstvímjsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT TV, fénem; trezorem a varnou konvicí (oboje za poplatek), možnost internetového připojení za poplatek; s balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek lze zajistit pokoje s výhledem na moře. V pokoji je umístěno jedno široké dvojlůžko pro 2 osoby a přistýlka společná pro 1-2 menší děti. Další přistýlka není možná. 4-lůžkové rodinné pokoje jsou na vyžádání a příplatek.

Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, kávu, čaj.

Volejbal, 6 tenisových kurtů, fitness; za poplatek je Spa - sauna, masáže, vnitřní bazén. Animační programy pro děti i dospělé, diskotéka. Nedaleko je 18-jamkové golfové hřiště. V období od 15.6. do 15.9.2017 bude v hotelu otevřen Dětský klub Čedok s česky mluvícím animátorem. Bližší informace najdete ve speciálním katalogu, který je věnován výhradně našemu novému Dětskému klubu Čedok.

Informace: V období od 15.06. do 15.09.2017 bude v hotelu otevřen Dětský klub Čedok s česky mluvícím animátorem. Standardní pokoje nabízí možnost maximálního obsazení: tři dospělí / dva dospělí a dítě (2+1) nebo dva dospělí a dvě děti (2+2).

Informace o regionu

Španělsko — Andalusie — Motril

Mapa
Recenze
5,4 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

  • Pokoje standard
  • Servis
  • Dobré jídlo

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter