phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Bali

Výhody nabídky

 • atraktivní poloha nedaleko Puerto Marina
 • pokoje na mořskou stranu
 • možnost all inclusive
 • vhodné pro rodiny s dětmi a pro mladší klientelu
 • klimatizace na pokoji
 • bazén s vodními atrakcemi pro děti

Hotel Bali Kód: 3184

14 857PLN
Dorośli: 2 polopenze Pá 19.05 – Pá 26.05 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Bali Kód: 3184 Španělsko \ Andalusie \ Benalmadena Costa

Popis nabídky

Benalmadena Costa

Větší hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami je vhodný zejména pro rodinnou dovolenou . Hotel má atraktivní umístění nedaleko centra a přístavu Puerto Marina , které je centrem turistického dění se spoustou obchůdků, restaurací a barů, a nachází se cca 250 m od pláže a pobřežní promenády.

Pěkná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 250 m od hotelu. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Hotelový komplex se skládá ze dvou budov. Prostorná recepce, výtahy, hotelová restaurace, bary u bazénu a na recepci, kavárna, WI-FI zdarma na recepci a v baru, internet (za poplatek), sál s TV, dětské hřiště, úschovna zavazadel. Velká zahrada se 2 bazény (jeden s oddělenou částí pro děti) a s terasou s lehátky zdarma, dětský bazén.

Pěkné moderně zařízené pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny telefonem, klimatizací, SAT TV, fénem, trezorem (za poplatek) a balkonem s výhledem na mořskou stranu a do zahrady s bazénem nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek junior suite.

U tohoto hotelu je nutné ověřovat přistýlky - omezený počet v některých termínech. Po vystavení a potvrzení smlouvy přes internet, počkejte na pře-potvrzení přistýlek ze strany rezervační centrály Čedok, která eviduje internetové objednávky.

Polopenze bufetovým způsobem, možnost dokoupení all inclusive , který mj. zahrnuje plnou penzi, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, kávu, snack, zmrzlinu pro děti.

Stolní tenis zdarma, billiard a minigolf za poplatek, animační programy pro děti i dospělé. Nedaleko jsou golfová hřiště.

Informace o regionu

Španělsko — Andalusie — Benalmadena Costa

Tipy pro správnou volbu: - atraktivní poloha nedaleko Puerto Marina
- pokoje na mořskou stranu
- možnost all inclusive
- vhodné pro rodiny s dětmi a pro mladší klientelu
- klimatizace na pokoji
- bazén s vodními atrakcemi pro děti

Středisko: Benalmadena Costa

Poloha: Větší hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami je vhodný zejména pro rodinnou dovolenou . Hotel má atraktivní umístění nedaleko centra a přístavu Puerto Marina , které je centrem turistického dění se spoustou obchůdků, restaurací a barů, a nachází se cca 250 m od pláže a pobřežní promenády.

Pláž: Pěkná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 250 m od hotelu. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Vybavení: Hotelový komplex se skládá ze dvou budov. Prostorná recepce, výtahy, hotelová restaurace, bary u bazénu a na recepci, kavárna, WI-FI zdarma na recepci a v baru, internet (za poplatek), sál s TV, dětské hřiště, úschovna zavazadel. Velká zahrada se 2 bazény (jeden s oddělenou částí pro děti) a s terasou s lehátky zdarma, dětský bazén.

Ubytování: Pěkné moderně zařízené pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny telefonem, klimatizací, SAT TV, fénem, trezorem (za poplatek) a balkonem s výhledem na mořskou stranu a do zahrady s bazénem nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek junior suite.

Upozornění: U tohoto hotelu je nutné ověřovat přistýlky - omezený počet v některých termínech. Po vystavení a potvrzení smlouvy přes internet, počkejte na pře-potvrzení přistýlek ze strany rezervační centrály Čedok, která eviduje internetové objednávky.

Stravování: Polopenze bufetovým způsobem, možnost dokoupení all inclusive , který mj. zahrnuje plnou penzi, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, kávu, snack, zmrzlinu pro děti.

Sport a zábava: Stolní tenis zdarma, billiard a minigolf za poplatek, animační programy pro děti i dospělé. Nedaleko jsou golfová hřiště.

Mapa
Recenze
4,6 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Servis
 • zajímavostí v blízkosti
 • Dobré jídlo

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 14 857 Celkem Podrobnosti o ceně 29 714
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter