phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Best Sabinal

Výhody nabídky

Hotel Best Sabinal Kód: 6633

18 990PLN
Dorośli: 2 all inclusive Ne 28.05 – Ne 04.06 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Best Sabinal Kód: 6633 Španělsko \ Almería \ Roquetas de Mar

Popis nabídky

Velice pěkný hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami se nachází v první linii u pláže a dlouhé plážové promenády s obchůdky, restauracemi a bary. Hotel je vhodný pro rodinnou dovolenou.

Pěkná dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo před hotelem a je vhodná pro děti, možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Recepce, výtahy, bar v lobby a u bazénu, hotelová restaurace, dětské hřiště a miniclub, WI-FI zdarma v celém hotelu, internet (za poplatek), úschovna zavazadel. Uprostřed komplexu se nachází velká terasa s bazénem s lehátky zdarma, dětský bazén.

Pěkné standardní pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou dětí na společné přistýlce jsou vybaveny telefonem, klimatizací, fénem, SAT TV, trezorem a minibarem (obojí za poplatek) a balkonem nebo terasou s výhledem do okolí. Na vyžádání a za příplatek lze pokoje s výhledem na bazén a na moře. V pokoji mohou být umístěna dvě široká lůžka pro 2-4 osoby.

Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, kávu, snack a zmrzlinu.

Stolní tenis, billiard, posilovna, SPA - sauna, jacuzzi, masáže (vše za poplatek), animační programy pro děti i dospělé.

Informace o regionu

Španělsko — Almería — Roquetas de Mar

Poloha: Velice pěkný hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami se nachází v první linii u pláže a dlouhé plážové promenády s obchůdky, restauracemi a bary. Hotel je vhodný pro rodinnou dovolenou.

Pláž: Pěkná dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo před hotelem a je vhodná pro děti, možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Vybavení: Recepce, výtahy, bar v lobby a u bazénu, hotelová restaurace, dětské hřiště a miniclub, WI-FI zdarma v celém hotelu, internet (za poplatek), úschovna zavazadel. Uprostřed komplexu se nachází velká terasa s bazénem s lehátky zdarma, dětský bazén.

Ubytování: Pěkné standardní pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou dětí na společné přistýlce jsou vybaveny telefonem, klimatizací, fénem, SAT TV, trezorem a minibarem (obojí za poplatek) a balkonem nebo terasou s výhledem do okolí. Na vyžádání a za příplatek lze pokoje s výhledem na bazén a na moře. V pokoji mohou být umístěna dvě široká lůžka pro 2-4 osoby.

Stravování: Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, kávu, snack a zmrzlinu.

Sport a zábava: Stolní tenis, billiard, posilovna, SPA - sauna, jacuzzi, masáže (vše za poplatek), animační programy pro děti i dospělé.

Mapa

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
23 394 -18%
18 990 Celkem Podrobnosti o ceně 37 980
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter