phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Best Indalo

Výhody nabídky

  • výhodná poloha v blízkosti pláže
  • možnost all inclusive
  • vhodné pro rodiny s dětmi

Hotel Best Indalo Kód: 3149

17 990PLN
Dorośli: 2 all inclusive Ne 28.05 – Ne 04.06 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Best Indalo Kód: 3149 Španělsko \ Almería \ Mojacar

Popis nabídky

Mojácar

Hotelový komplex s příjemnou atmosférou se nachází v první linii u pláže a je situován na konci střediska, nedaleko hotelu jsou obchody a restaurace.

Pěkná dlouhá písečná pláž se stupňovitým vstupem do moře se nachází přímo před hotelem, od hotelového komplexu je oddělena místní komunikací. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Recepce, bar, výtah, hotelová restaurace, bazén s terasou a s lehátky zdarma, miniclub a dětské hřiště, obchůdek se suvenýry, WI-FI v recepci zdarma a internet (za poplatek).

Pěkné standardní pokoje s příslušenstvím a s možností ubytování až 4 osob jsou vybaveny telefonem, klimatizací (pouze v hlavní sezóně), SAT TV, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou s výhledem na moře, na bazén nebo do okolí. V pokoji jsou umístěna dvě široká dvojlůžka pro 2-4 osoby, přistýlka není možná.

U tohoto hotelu je nutné ověřovat přistýlky - omezený počet v některých termínech. Po vystavení a potvrzení smlouvy přes internet, počkejte na pře-potvrzení přistýlek ze strany rezervační centrály Čedok, která eviduje internetové objednávky.

Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, kávu, snack.

Sauna, jacuzzi a masáže (vše za poplatek), animace.

Informace o regionu

Španělsko — Almería — Mojacar

Tipy pro správnou volbu: - výhodná poloha v blízkosti pláže
- možnost all inclusive
- vhodné pro rodiny s dětmi

Středisko: Mojácar

Poloha: Hotelový komplex s příjemnou atmosférou se nachází v první linii u pláže a je situován na konci střediska, nedaleko hotelu jsou obchody a restaurace.

Pláž: Pěkná dlouhá písečná pláž se stupňovitým vstupem do moře se nachází přímo před hotelem, od hotelového komplexu je oddělena místní komunikací. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Vybavení: Recepce, bar, výtah, hotelová restaurace, bazén s terasou a s lehátky zdarma, miniclub a dětské hřiště, obchůdek se suvenýry, WI-FI v recepci zdarma a internet (za poplatek).

Ubytování: Pěkné standardní pokoje s příslušenstvím a s možností ubytování až 4 osob jsou vybaveny telefonem, klimatizací (pouze v hlavní sezóně), SAT TV, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou s výhledem na moře, na bazén nebo do okolí. V pokoji jsou umístěna dvě široká dvojlůžka pro 2-4 osoby, přistýlka není možná.

Upozornění: U tohoto hotelu je nutné ověřovat přistýlky - omezený počet v některých termínech. Po vystavení a potvrzení smlouvy přes internet, počkejte na pře-potvrzení přistýlek ze strany rezervační centrály Čedok, která eviduje internetové objednávky.

Stravování: Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, kávu, snack.

Sport a zábava: Sauna, jacuzzi a masáže (vše za poplatek), animace.

Mapa

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
19 566 -8%
17 990 Celkem Podrobnosti o ceně 35 980
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter