phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Kukučka

Výhody nabídky

  • V zimních měsících je Tatranská Lomnica známá především svou nejdelší a nejvýše položenou sjezdovkou na Slovensku.
  • Jedinečná horská architektura, kvalitní gastronomie a vlastní wellness.
  • Ideální startovací místo pro vysokohorskou turistiku.

Hotel Kukučka Kód: XSK2KUK

3 160PLN
Dorośli: 2 snídaně Pá 26.03 – Ne 28.03.21
Itaka

Hotel Kukučka Kód: XSK2KUK Slovensko / Vysoké Tatry

Popis nabídky

Tatranská Lomnica

Komplex se skládá z hlavní budovy a tří rezidenčních budov. Rezidenční budovy, stejně jako hlavní budova, jsou vybaveny vlastními wellness prostory. Hotel stojí 500 metrů od obchodů a hlavního autobusového a vlakového nádraží. Nachází se 8 km od golfového hřiště. 
V blízkosti resortu najdete níže položené vleky různé náročnosti, ať už přímo v Tatranské Lomnici nebo v přilehlých částech Vysokých Tater.

Vstupní hala, restaurace, terasa, infocentrum, recepce. Pakoviště zdarma před budovou, u apartmánu na recepci poradí nejbližší možné parkovací místo. Součástí hotelu je wellness centrum.
Pro děti dětský koutek v hlavní budově, skluzavky, houpačky.

Typy pokojů :

* dvoulůžkový pokoj Lux : manželská postel nebo 2 oddělená lůžka, samostatný šatník, TV, minibar, rychlovarná konvice, koupelna (sprchový kout/vana, sociální zařízení, fén), župany hotelové pantofle. Pokoj může mít balkon s posezením. 22-25 m2.

* dvoulůžkový mezonetový apartmán s 2 přistýlkami : obývací místnost s TV a rozkládací pohovkou vhodnou pro 2 osoby, kuchyně (lednice s minibarem, varná konvice), koupelna (vana, soicální zařízení, fén), ložnice s manželskou postelí s TV, župany, hotelové pantofle.
 
* dvoulůžkový apartmán s 2 přistýlkami v hotelu (jednoložnicový) : obývací místnost s TV se satelitními kanály a s rozkládací pohovkou vhodnou pro 2 osoby,  kuchyň - zabudovaná varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s minibarem, varná konvice, apartmán může být vybaven elektrickou troubou,  jídelní kout,  koupelna - sprchový kout / vana, umyvadlo, sociální zařízení, fén, apartmán může disponovat bidetem,  ložnice s manželskou postelí, s úložnými prostorami a s TV se satelitními kanály,  apartmán může být vybaven (elektrickým) krbem,  osušky, ručníky, župany, hotelové pantofle, dávkovače mýdla a kosmetické utěrky jsou součástí vybavení apartmánu. Apartmánu může příslušet balkón s posezením. 40m2.

* dvoulůžkový apartmán s 2 přistýlkami v rezidenci (jednoložnicový) :
obývací místnost s TV se satelitními kanály a s rozkládací pohovkou vhodnou pro 2 osoby,  kuchyň - zabudovaná varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s minibarem, varná konvice,  jídelní kout,  koupelna - sprchový kout, umyvadlo, sociální zařízení, vysoušeč vlasů,  ložnice s manželskou postelí, s úložnými prostorami a s TV se satelitními kanály,  osušky, ručníky, župany, hotelové pantofle, dávkovače mýdla a kosmetické utěrky jsou součástí vybavení apartmánu. Apartmánu přísluší balkon s posezením. 40-48 m2.

* čtyřlůžkový apartmán v hotelu (dvouložnicový) : obývací místnost s TV se satelitními kanály a s pohovkou,  kuchyň - zabudovaná varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s minibarem, varná konvice,  jídelní kout,  koupelna - sprchový kout, umyvadlo, sociální zařízení, vysoušeč vlasů,  2x samostatná ložnice s manželskou postelí, s úložnými prostorami a s TV se satelitními kanály,  osušky, ručníky, župany, hotelové pantofle, dávkovače mýdla a kosmetické utěrky jsou součástí vybavení apartmánu. 45 m2.

* čtyřlůžkový apartmán s 2 přistýlami v rezidenci : obývací místnost s TV se satelitními kanály a s rozkládací pohovkou vhodnou pro 2 osoby,  kuchyň - zabudovaná varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s minibarem, varná konvice,  jídelní kout,  koupelna - sprchový kout, umyvadlo, sociální zařízení, vysoušeč vlasů,  2x samostatná ložnice s manželskou postelí, s úložnými prostorami a s TV se satelitními kanály,  osušky, ručníky, župany, hotelové pantofle, dávkovače mýdla a kosmetické utěrky jsou součástí vybavení pokoje. Apartmánu přísluší balkon s posezením. 76 m2.

* čtyřlůžkový prezidentský apartmán s 2 přistýlkami : obývací místnost s krbem, s TV se satelitními kanály, s rozkládací pohovkou vhodnou pro 2 osoby,  kuchyň - zabudovaná varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s minibarem, varná konvice,  jídelní kout,  1x koupelna - sprchový kout, umyvadlo, sociální zařízení, vysoušeč vlasů,  1x koupelna - vana, umyvadlo, sociální zařízení,  1x samostatná ložnice s manželskou postelí, s úložnými prostorami,  1x samostatná ložnice se dvěma oddělenými lůžky,  osušky, ručníky, župany, hotelové pantofle, dávkovače mýdla a kosmetické utěrky jsou součástí vybavení pokoje. Apartmánu přísluší 2 balkóny. 135 m2.

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze, která je podávána v restauraci Olívia Restaurant.

Nadšeným turistům poskytuje Tatranská Lomnica a její okolí ideální startovací místo pro vysokohorskou turistiku, ať už na Zelené pleso, Vodopády Studeného potoka, nebo na jiné dech beroucí místa. 
V blízkém okolí najdete mnohé unikátní přírodní jevy v podobě jeskyní a vodopádů, množství turistických stezek o délce více než 600 km, ale i možnost výletu visutou lanovkou přímo na Lomnický štít.

Wellness: pára, sauna, parní sauna, ochlazovací prostory, fitness, možnost masáží.

Dítě do 5 let na přistýlce zdarma v doprovodu alespoň 2 plně platících osob.

Hosté získávají ke svému pobytu i slevu do tradičních Slovenských restaurací Koliba Kamzík ve Starém Smokovci a Salaš ve Velkém Slavkově, stejně jako slevu do moderních restaurací Olívia Restaurant v Novém Smokovci a v Tatranské Lomnici. Níže uvedené slevy na konzumaci jídla lze uplatnit během pobytu

Salaš Slavkov - sleva ve výši 10%  
Koliba Kamzík - sleva ve výši 15%  
Olívia Restaurant - sleva ve výši 15%

Příjezd : od 15:00
Odjezd : do 10:00

Při příchodu nutné uhradit místní daň cca 1,50€/osobu/noc, a vratnou kauci 70€.
Domácí zvířata nejsou povolena.

Informace o regionu

Slovensko — Vysoké Tatry

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 3 160 Celkem Podrobnosti o ceně 6 320
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclock