phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Léčebný dům Aqua,Turčianské Teplice

Výhody nabídky

Léčebný dům Aqua,Turčianské Teplice Kód: 8673

PLN
Itaka

Léčebný dům Aqua,Turčianské Teplice Kód: 8673 Slovensko \ Lázně

Popis nabídky

„Zlaté kúpele Turčianské Teplice“, lázně jsou situovány cca 30 km od Martina a 35 km od Žiáru nad Hronom. Leží na tektonickém zlomu přímo na pramenu termální vody, která u pramenu dosahuje až 46 °C.

Lázeňské pavilony a zařízení tvoří samostatný areál v centru města. Léčebný dům AQUA je jednoduše zařízená budova, vhodná spíše pro nenáročné klienty. Procedury a vyšetření se poskytují v LD Velká Fatra (cca 200 m). Restaurace - cca 200 m v léčebném domě Veľká Fatra SPA & Aquapark - zdarma v rámci některých wellness a dovolenkových pobytů.

Ve dvoulůžkových pokojích je k dispozici koupelna, WC, většina pokojů má balkon, TV,SAT, radio. Bez možnosti připojení na internet.

pobyt KLASIK na 7 nocí - ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, plná penze, vstupní lékařské vyšetření - Individuální léčebný program (21 léčebných procedur na základě doporučení lékaře – termálně minerální koupele,vodoléčba, teploléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace a jiné) Doporučená délka pobytu 2 - 3 týdny. Při pobytu nad 14 nocí 2-hodinový vstup do Spa & Aquaparku zdarma dle počtu přenocování. pobyt SENIOR na 5 nocí - ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, polopenze, vstupní lékařské vyšetření - Individuální léčebný program (10 léčebných procedur na základě doporučení lékaře – termálně minerální koupele,vodoléčba, teploléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace a jiné) pobyt SPA & AQUAPARK 1-4 noci i pobyt od 5 nocí - ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, polopenze, vyšetření/ konzultace s lékařem - 3-hodinový vstup do SPA & AQUAPARKU (na každé přenocování) k uvedeným pobytům navíc: Grátis: volný vstup do plaveckého bazénu Olympic a do Fitness během otevíracích hodín Na místě se platí 0,05 € / osoba/ noc lázeňský poplatek a 1,-€ /osoba/noc daň z ubytování V případě pobytu s plnou penzí je nástup na pobyt od 12:00 hod. a strava začíná obědem (do 13.30 hod.). V případě pobytu s polopenzí je nástup na pobyt od 14:00 hod. a strava začíná večeří (do 19.00 hod.). Pobyty končí po snídani do 10:00 hod.

Stravování je hostům hotelu poskytováno v hotelových jídelnách – snídaně, obědy i večeře formou bufetu. Vstup do hotelových jídelen není povolen v županu a ve sportovním oblečení. Možnost dietní a vegetariánské stravy. Příjemné posezení nabízí hostům také denní bar, restaurace a taneční kavárna. Vstup na večerní kulturní a společenské programy je možný jen ve společenském oděvu.

Informace o regionu

Slovensko — Lázně

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter