phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Skalka

Výhody nabídky

  • klidné prostředí lázeňského parku
  • v blízkosti lázeňského areálu Aphrodite
  • možnost sportovního vyžití

Hotel Skalka Kód: 4271

2 600PLN
Dorośli: 2 polopenze Čt 19.12 – So 21.12.19 (3 dny / 2 noci)
Itaka

Hotel Skalka Kód: 4271 Slovensko \ Lázně

Popis nabídky

Rajecké Teplice

Lázně jsou rozloženy v malebné Rajecké dolině, která je lemována svahy patřící ke Strážovské vrchovině a Malé Fatře. Nově zrekonstruovaný hotel se nachází v klidné části této doliny v lázeňského parku, cca 10 min. chůze k hlavní budově lázní Aphrodite.

Jedno- až třílůžkové pokoje, některé s možností přistýlky jsou nově vybaveny příjemným nábytkem. Standardní vybavení všech našich pokojů zahrnuje TV, radiobudík, ledničku, koupelnu se sprchovým koutem a WC. V ceně pobytu není zahrnut městský poplatek : 0,90€/noc/osobu (mimo osob 62+ a držitelů průkazu ZTP).

POBYTOVÉ BALÍČKY WELLNESS: Sedmidenní/ 6 nocízahrnuje: 6x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí 3x vstup do wellness centra / dvě whirlpool, finská a arabská sauna/ 4procedúry / nefritová masáž, klasickámasáž,2 oxygén / Šestidenní/ 5 nocí zahrnuje: : 5x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí 2x vstup do wellness centra / dvě whirlpool, finská a arabská sauna/ 4 procedúry / nefritová masáž, klasickámasáž,2x oxygén/ Čtyřdenní/ 3 noci zahrnuje: 3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí 1x vstup do wellness centra / dvě whirlpool, finská a arabská sauna/ 3 procedúry / nefritová masáž, klasickámasáž, oxygén/ Třídenní / 2 noci zahrnuje: 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí 1x vstup do wellness centra / dvě whirlpool, finská a arabská sauna/ 2 procedúry / nefritová masáž, klasickámasáž /

V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně podávané formou bufetových stolů (při počtuméně než 15 osob ubytovaných v hotelu jsou snídaně kontinentální ) , večera je formou výběru ze 3-4 jídel. Možnost celodenního stravování.

daň obci cca 0,80 - 2 € /osoba / den není zahrnuta v ceně - platba na místě

Informace o regionu

Slovensko — Lázně

Mapa

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 2 600 Celkem Podrobnosti o ceně 5 200
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter