phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Wellness Hotel Chopok

Výhody nabídky

  • vysoký standard
  • velmi dobré wellness služby
  • vhodné pro rodiny s dětmi – programy pro děti

Hotel Wellness Hotel Chopok Kód: 1945

PLN
Itaka

Hotel Wellness Hotel Chopok Kód: 1945 Slovensko \ Hory \ Nízké Tatry

Popis nabídky

Demanovská Dolina

Hotel je situován na začátku zimního střediska Demänovská dolina-Jasná. Dobrá dostupnost k lyžařským vlekům a sjezdovým tratím, možnost dopravy skibusem.

Hotel je zaměřený na wellness a relaxační pobytya zvláště je vhodný pro rodiny s dětmi, kterým se věnuje velká pozornost. Vstupní hala s recepcí,restaurace, kavárna, 2 bazénové a saunové světy a to Plesnivec ( dětský bazén , relaxační bazén a saunový svět pro rodiny s dětmi) a Praslička (plavecký bazén a saunový svět pro osoby nad 16 let. Vybavení pro děti – dětský koutek Chopíkův dětský svět, Lego dětský koutek, dětský bazén, dětské hřiště, herna Herna (airhockey, stolní fotbal,automobilový trenažér, playstation), animace v letní i zimní sezóně. Speciální vybavení pro děti – dětské stoličky v jídelně, přebalovací pulty a vaničky, dětské postýlky, ohřívače na mléko. Hotel má označení „Priateľskí k deťom“Ubytovaní hosté mají neomezené vstupy do obou bazénů, saunových světů a fitness centra. Wifi zdarma.

Několik typů pokojů. Dvoulůžkové pokoje typu Plesnivec s přistýlkou ( přistýlka je vhodná pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti do 12 let ) , pokoje typu Praslička, rodinné pokoje, pokoje Lux. Na pokojích je minibar, trezor, vysoušeč vlasů, LCD SAT TV, telefon, internetové připojení, župan, pantofle, pokoje mají balkon. Dále rodinné pokoje typu Plesnivec ( pro 4 nebo 5 osob) i typu Praslička (pro 5 osob)

Vysoký standard stravování, snídaně formou bufetových stolů, večeře – speciální nabídka, zpravidla 4–chodové menu s možností výběru hlavního chodu. Menu je doplněno o bufetový stůl s nabídkou salátů, ovoce a dezertů. Pro děti je možné připravit dětské menu.

• nocleh na 1 noc • stravování dle příslušných hotelů • pojištění dle zák.č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje : • místní poplatek (cca 0,80-2,0 EUR/os./den) Informace : PARKOVÁNÍ: Parkoviště před hotelem je monitorováno kamerovým systémem

Informace o regionu

Slovensko — Hory — Nízké Tatry

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter