phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Sorea Máj

Výhody nabídky

  • příznivá cena
  • wellness
  • lyžařké středisko

Hotel Sorea Máj Kód: XSK2MAJ

2 520PLN
Dorośli: 2 polopenze Čt 16.04 – So 18.04.20 (3 dny / 2 noci)
Itaka

Hotel Sorea Máj Kód: XSK2MAJ Slovensko \ Hory

Popis nabídky

Liptovský Ján

Kongres a wellness Hotel *** SOREA MÁJ je situován v překrásné scenérii Národního parku Nízké Tatry v nadmořské výšce 700 metrů, při vstupu do Jánské doliny, která patří k nejkrásnějším nízkotatranským dolinám. Právě díky bohatému výskytu termálních a minerálních pramenů je Liptovský Ján oblíbeným místem pro lázeňské a rekreační pobyty. Hotel se nachází v tichém a klidném prostředí. Historickou zástavbu obce dodnes tvoří 24 zámků. Lyžařské středisko SKI Opalisko - Závažná Poruba je vzdáleno 8 km od hotelu. Nejznámější a TOP slovenské lyžařské středisko JASNÁ NÍZKÉ TATRY je od obce Liptovský Ján vzdálené 23 km.

Restaurace, denní bar, kavárna, krytý bazén s termální vodou, sauna, fitness, perličková koupel, půjčovna sportovních potřeb, úschovna lyží.
Trezor (dodatečný poplatek).

Ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, rodinných pokojích, apartmánech a pokojích pro imobilní klienty. Pro náročnější klienty doporučujeme ubytování v apartmánech s ledničkou, pro rodiny s dětmi prostorné rodinné pokoje.

TERMAL ráj - ráj zdravého oddechu. Termální hotelové bazény. Pestrý animační program (dětské workshopy, minidisko pro děti, soutěžní kvízy, karaoke). Večerní koupání při romantickém osvětlení a příjemné hudbě. Stylové taneční zábavy.

Lyžárna.

Příjezd : od 14:00
Odjezd : do 10:00

Pestrý výběr jídel mezinárodní a regionální kuchyně. Bohatá nabídka míchaných nápojů v Aperitiv baru. Snídaně a večeře podávané formou teplých a studených bufetových stolů. Letní terasa s výhledem na Západní Tatry. Nekuřácké prostředí.

Tenisový kurt (mimo ubytování).
Šipky.
Stolní tenis.
Kulečník.

Parkoviště je umístěno přímo u hotelu a je monitorované kamerovým systémem bez poplatku. V ceně není zahrnut rekreační poplatek.   Domácí zvířata jsou povolena.

Informace o regionu

Slovensko — Hory

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky