phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Sorea Hutník II.

Výhody nabídky

  • tiché prostředí
  • přiznivá cena
  • výborná kuchyně
  • pobyt s domácím zvířetem

Hotel Sorea Hutník II. Kód: XSK2HUN

1 980PLN
Dorośli: 2 polopenze Út 01.12 – Čt 03.12.20 (3 dny / 2 noci)
Itaka

Hotel Sorea Hutník II. Kód: XSK2HUN Slovensko \ Hory

Popis nabídky

Tatranské Matliare

Kongres a relax Hotel *** SOREA HUTNÍK II. se nachází v pěkném a tichém prostředí Tatranských Matliarov, pod úpatím Lomnického štítu, necelé 2 km od Tatranské Lomnice a je vhodný pro túry do východní části Vysokých Tater. Hotel SOREA Hutník je vyhledávaným dovolenkovým místem díky své tiché a atraktivní poloze a především díky široké nabídce doplňkových a sportovně-relaxačních služeb. V blízkosti hotelu se nachází národní přírodní rezervace Prameniště, která chrání nejzachovalejší borovicové-březový porost v tatranské oblasti. Vysokohorské klimatické podmínky příznivě působí na organismus člověka a mají léčivé účinky při onemocnění dýchacích cest. Milovníkům zimních sportů jsou k dispozici nedaleké lyžařské střediska v Tatranské Lomnici, na Skalnatém Plese nebo v Ždiaru. Kabinovou lanovkou z Tatranské Lomnice je přístupné Skalnaté pleso a Lomnický Štít. Okolí hotelu je vhodné na běžecké lyžování. V areálu se nachází lyžařský vlek pro děti i začátečníky. 

Restaurace, bar, kavárna, tělocvična, kuželky, fitness, krytý bazén, sauna.

Kompletně zrekonstruované pokoje nabízejí klientům komfortní a pohodlné ubytování v apartmánech, v jedno- a dvoulůžkových pokojích s možností 1 nebo 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem, TV přijímačem se SAT programem a většina pokojů má balkon. 

V hotelu je hostům k dispozici krytý plavecký bazén (15 x 6 m), sauna, klasické masáže, mořská lázeň, BOWLING centrum, fitness, tělocvična, stolní tenis, biliard, kulečník, minigolf, herna pro děti, hřiště. Hotel standardně poskytuje informační služby, prodej pohlednic, známek a dalšího zboží, půjčování vysoušečů na vlasy a žehliček, směnárenské služby. Hotel zajišťuje i pořádání kulturních a společenských programů, posezení u lidové hudbě, diskoték atd.

Lyžárna.

Příjezd: od 14:00
Dojezd: do 10:00

Gastronomické služby poskytuje hotelová restaurace s bohatou nabídkou jídel slovenské a mezinárodní kuchyně. Snídaně a večeře jsou podávány formou teplých a studených bufetových stolů, servírované obědy jsou nabízeny výběrem ze 4 až 5 jídel včetně vegetariánského menu. Příjemné posezení a širokou nabídku nápojů poskytuje aperitiv bar. 

Dětská herna, animační tým, minigolf, bowling, cyklistika, pěší turistika, stolní tenis, kulečník, dětské hřiště.
Bazén, fitness, masáže, sauna.

V ceně není zahrnut rekreační poplatek. Domácí zvířata jsou povolena. Bezplatné Wi-Fi připojení v celém hotelu. Nehlídané parkoviště je umístěno přímo u hotelu a bez poplatku.

Informace o regionu

Slovensko — Hory

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky