phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Boboty, Terchová-Vrátna dolina

Výhody nabídky

  • krásné prostředí pro zimní rekreaci
  • 10-20% sleva na skipass Chleb

Hotel Boboty, Terchová-Vrátna dolina Kód: 9682

2 640PLN
Dorośli: 2 snídaně Ne 17.05 – Út 19.05.20 (3 dny / 2 noci)
Itaka

Hotel Boboty, Terchová-Vrátna dolina Kód: 9682 Slovensko \ Hory

Popis nabídky

Terchová - Vrátná dolina

Krásné prostředí Vrátné doliny je vhodné pro zimní turistiku i lyžování. Skvělé jsou sjezdové i slalomové svahy na Grúni a Príslopu, které jsou sjízdné i při nedostatku sněhu. Sedačková lanovka na svazích Chlebu přibližuje výborné sjezdovky z výšky 1500 metrů o délce přes 3 km. Nedaleko hotelu lyžařské terény pro běžkaře, v okolí cca 10 lyžařských vleků, škola lyžování, půjčovna sportovních potřeb, ­sedačková lanovka Grúň-Paseky asi 3 km, možnost dopravy hotelovým ­minibusem.

Po rekonstrukci velmi pěkně řešený interiér společenských místností i pokojů i hotelových buněk. V hotelu je restaurace, kavárna, fitness,masáže, kulečník, bazén, úschovna lyží.

Všechny pokoje jsou moderně zařízené s vlastním příslušenstvím, SAT TV, hotel nabízí pokoje dvoulůžkové, které jsou situované na jih/sever a jsou cenově rozlišeny. Dále pak pokoje rodinné a apartmány. Některé pokoje mají internetové připojení a chladničku. Jižní pokoje mají balkón s výhledem na Malou Fatru a Paseky. Pokoje situované na sever mají výhled na masiv Boboty.

Snídaně jsou podávány bu­fetovým způsobem, večeře výběrem z menu.

Informace: PARKOVÁNÍ u hotelu zdarma

Informace o regionu

Slovensko — Hory

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky