phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Le Domaine de La Reserve

Výhody nabídky

 • uvnitř mořského národního parku
 • výlety za šnorchlováním na ostrovy Curieuse a St. Pierre
 • klidná lokalita se soukromou pláží
 • jeden z největších bazénů na Seychelách

Hotel Le Domaine de La Reserve Kód: SEZ2DOM

56 990PLN
Dorośli: 2 snídaně So 21.05 – Po 30.05.22
Itaka

Hotel Le Domaine de La Reserve Kód: SEZ2DOM Seychely / Praslin

Popis nabídky

ostrov Praslin

Resort Le Domaine de La Reserve se nachází v národním mořském parku Curieuse v severovýchodní části ostrova Praslin. Leží přímo na luxusní pláži Anse Petite Cour s bílým pískem s typickými žulovými balvany, na kterou mají přístup pouze hoteloví hosté. Najdete zde skvělé podmínky, jak pro plavání, tak pro šnorchlování.

Hotel má svou vlastní pláž s bílým pískem a typickými velkými balvany. Pláž je přirozeně chráněna korálovým útesem, který vytváří skvělé podmínky pro plavání a nezapomenutelné šnorchlování.  

K hotelu Le Domaine de La Reserve patří také unikátní bazén, který je jedním z největších na Seychelách. Je obklopený kokosovými palmami a jeho součástí je i bar, kam si můžete doplavat pro čerstvě vymačkaný džus, koktejl nebo pro občerstvení z grilu. Zdarma jsou k dispozici plážová lehátka a osušky. V prostorech hotelu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Pro firemní klientelu k dispozici plně vybavené konferenční a business centrum s kapacitou 40 osob. Dále je nutno zmínit restauraci s výhledem na přístaviště jacht a akváriem podávající pokrmy z čerstvě chycených ryb nebo kreolské a mezinárodní kuchyně, restauraci u bazénu, tři bary, fitness centrum, půjčovnu automobilů, prádelnu, business centrum s přístupem k internetu zdarma a pokojovou službu.

Pokoje Colonial Superior: jsou umístěné ve dvou větších vilách v koloniálním stylu, ve stráni. Pokoje jsou blízko restaurace. V koupelně je sprcha. Pokoj ubytuje 2 dospělé. 
Pokoje Beachfront Deluxe: pár kroků od pláže je 8 dvoupodlažních domků s pokoji, které se vyznačují nádherným provedením s důrazem na prostor. V koupelně této kategorie pokojů je zapuštěná vana a otevřená sprcha. K zařízení všech pokojů patří postele velikosti king, stylový dřevěný nábytek a moderní vybavení, jako je satelitní televize, klimatizace, stropní ventilátory, minibar, varná konvice, trezor a fén.
Rodinné suity (Bois D´amour Suite) jsou rozděleny na hlavní ložnici a pokojík s palandou pro 2 děti. Vybavení je stejné a jejich umístnění je ideální u pláže. Suite je velký 68 m2 a ubytuje 2 dospělé a 2 děti do 11 let

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu.

Pláž a moře chráněné korálovým útesem vytváří ideální podmínky pro plavání, šnorchlování, či jízdu na kajaku. Potápění je možné 5 minut od hotelu. Dále se mohou hosté věnovat rybaření, vydat se do nedalekého národního parku, vypravit se na plavbu lodí nebo na výlet na některý z okolních ostrovů, či se zúčastnit pravidelných tematických večerů.18jamkové golfové hřiště je od hotelu vzdáleno 25 minut.

* leteckou dopravu v turistické třídě s přestupem včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdů
* 7/10 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení
* služby anglicky mluvícího zástupce zahraničního partnera
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Celkovou cenu zájezdu vám upřesníme dle aktuální dostupnosti letecké dopravy.

Informace o regionu

Seychely — Praslin

Mapa

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 56 990 Celkem Podrobnosti o ceně 113 980
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter