phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Four Seasons Seychelles Mahé

Výhody nabídky

  • luxusní hotel
  • vilky s privátním bazénem
  • prvotřídní servis
  • dostatek soukromí

Four Seasons Seychelles Mahé Kód: SEZ2FOU

PLN
Itaka

Four Seasons Seychelles Mahé Kód: SEZ2FOU Seychely / Mahé

Popis nabídky

ostrov Mahé

Resort Four Seasons je situován na jihozápadním pobřeží ostrova Mahé, hlavního ostrova seychelského souostroví. Mahé je znám svými bělostnými plážemi a dramatickými skalními útvary. Resort je umístěn ve svahu, a tak zaručuje ideální prostředí s úžasnými výhledy i dostatek soukromí. Four Seasons ústí na jedné z nejkrásnějších pláží světa, Petite Anse.

Areál resortu se rozkládá v kopci. Strmé vrcholky pokryté bujnou zelení jsou v přímém kontrastu s rovnou bělostnou pláží Petite Anse, kterou si zamilujete.

Celý areál resortu je neuvěřitelně rozlehlý. Dělí se na severní a jižní residenční část, mezi nimi pak najdete SPA, fitness club, bazény, restaurace i bary. Hlavní budova ukrývá recepci, salonek, knihovnu, restauraci s barem a obchod.
SPA jsou umístěny přímo na vrcholku kopce, odkud se skýtá výhled na celý rezort a pláž Petite Anse. Pět lázeňských salónů a speciální jogínský pavilon nabízející indické a další asijské masážní techniky.

Celkem 67 luxusních vil je zasazeno v unikátních prostředích. Některé vily jsou posazené na chůdách ve svahu, obklopeny džunglí, jiné se nachází uprostřed zeleně v těsné blízkosti pláže. Vilky nabízejí dokonalý odpočinek ve vnitřních i venkovních prostorách, které vyznávají kreolský styl. V hotelu naleznete nejen vily s výhledem do zahrady nebo na moře, ale také Serenity Villa v nejvyšším místě resortu. Dále nabízí také dvou až tří ložnicové suity a residence se třemi až 6 ložnicemi pro velké rodiny nebo skupinu přátel.

Garden-View Villa (186 m², max. tři dospělí nebo dva dospělí a jedno dítě) je situována v nejnižší části resortu, v těsné blízkosti pobřeží. Obklopuje ji tropický prales.

Ocean-View Villa (186 m², max. tři dospělí nebo dva dospělí a jedno dítě, dva dospělí a dvě děti) se nachází v prostřední části resortu, i tak nabízí výhledy na oceán a tropickou zeleň. Pobřeží je odsud přímo na dosah ruky.

Hilltop Ocean-View Villa (186 m², max. tři dospělí nebo dva dospělí a jedno dítě, dva dospělí a dvě děti) je posazena na samém vrcholku kopce a slibuje tak nejlepší výhledy. I zde si užijete velkou terasu a soukromý bazén.

Serenity Villa (186 m², max. dva dospělí) je situována na kopci, ve vyšší části resortu. Nabízí úžasné výhledy na Indický oceán a na tropický prales. Ty si můžete užít z vlastní terasy nebo z obývací části, která přechází ve venkovní prostor. Luxusní výsadou je bazén se skleněnou stěnou.

Snídaně.  Možnost dokoupení polopenze bez nápojů.

Užijete si tu odpočinek i zábavu při volejbalu nebo badmintonu. Laguna se hemží vodními sportovci i podmořskými objeviteli. Pokud dáváte přednost spíše venkovním aktivitám, jistě vás potěší široká nabídka vodních sportů, jako je surfování, kajaking, šnorchlování, plavba na katamaránech, apod.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Od 1.8.23 byla zavedena turistická taxa splatná na místě 8 USD na osobu a noc.

Informace o regionu

Seychely — Mahé

Mapa
Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter