phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Denis Private Island

Výhody nabídky

 • luxusní chatičky v tradičním stylu
 • pestrý podmořský život
 • naprosté soukromí
 • bílé písečné pláže

Denis Private Island Kód: SEZ2DEN

PLN
Itaka

Denis Private Island Kód: SEZ2DEN Seychely

Popis nabídky

Denis Island

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje Mahé. Z ostrova Mahé, budete vyzvednuti a převezeni letadlem do hotelového resortu na ostrov Denis Private Island. Cesta letadlem z letiště do hotelu trvá 30 min.

Na ostrově je kladen velký důraz na životní prostředí a uplatňuje se zde filosofie udržitelné turistiky. Nachází se zde farma, chová se tu drůbež a skot. Najdete tu i bylinkové zahrádky. To vše pak putuje přímo na váš stůl. Nábytek v domcích je vyroben z padlých stromů, voda je odevírána z podzemních studní a dešťových nádrží. Krása ostrova tak zůstane zachována i pro další generace.   Denis Private Island také uplatňuje tzv. digitální detox. Nejsou zde mobilní telefonní sítě, televize, ani internet. Dovolte si od všeho utéct a prostě žít.

Ostrov obklopují nádherné pláže pokryté jemným bílým pískem. Lákají k dlouhým procházkám i hrám v písku. Ostrov je korálový, a tak laguna skýtá nádherné klenoty i pod hladinou. Pokud jste si nepřivezli šnorchlovací vybavení, v hotelu vám jej rádi zapůjčí. Můžete zde také absolvovat potápěčský kurz.

Denise Private Island má také SPA. Terapeuti vás budou hýčkat pomocí místních, indických i švédských technik. Všechny procedury využívají místních produktů. Na zeleném nádvoří můžete v poklidu meditovat.

Resort se sestává z pouhých pětadvaceti plážových domků.
Beach Cottage (90 m²) je situována přímo na písčité pláži. Slunečních paprsků si užijete na lehátkách, stínu pak na verandě.
Deluxe Beach Cottage (110 m²) je přímo u oceánu, který si budete moci užít z vlastní terasy, zahrádky a kousku pláže. I zde na vás čekají lehátka a sala s válendou. Otevřená koupelna vede na soukromý dvorek. Beach Front Cottage Spa (150 m²) se nachází přímo na pláži. Nabízí verandu, lehátka na pobřeží a altánek s válendou. K vybavení tu budete mít navíc masážní a wellness zónu. Beach Villa (325 m²) má svůj vlastní přístup na pláž. Těšit se můžete na rozlehlý venkovní obývací prostor s dvěma sprchami. Dále tu najdete lehátka, malý bazén, venkovní jídelní část i část určenou k barbecue. Koupelna se otevírá na privátní dvorek a obsahuje dvojité umyvadlo, vanu, sprchu, WC, bidet a fén. Tato vila ubytuje max. dva dospělé a dvě děti.

Plná penze bez nápojů.

Ať už toužíte po snídani do postele nebo po romantické večeři na pláži, všechna vaše přání budou splněna. Na Denise Private Island se dá stolovat kdekoliv – na terase restaurace, pod hvězdnou oblohou, v zahradě, apod. Šéfkuchař denně připravuje šťavnaté pokrmy, kreativní a rozsáhlé bufety a kuchařské show. Většina jídla, které se vám dostane na talíř, pochází z místních surovin, vypěstovaných přímo na ostrově. Večer se tu konají barbecue na pláži, kreolské tematické noci i ochutnávky sushi a sashimi z úlovků z místních vod. Ve vinném sklípku můžete ochutnat vína Starého i Nového světa. Sklípek je skvělou příležitostí pro degustaci s přáteli, i pro intimní večeři ve dvou. Dlouho do noci pak zůstává otevřený dobře zásobený bar, lákající k veselé zábavě a speciálním setkáním.

Ostrov je váš. Dělejte, co chcete, a přitom nerušte ostatní, kteří tráví čas po svém“, to je motto majitele. Možností k trávení volného času je zde vskutku bezpočet. Od opalování na pláži, přes koupání v laguně, až po relaxaci u bazénu. Projděte se pralesem a pozorujte místní flóru i faunu. Připojte se k rezidentním odborníkům, kteří vám sdělí něco o zdejších živočiších. Navštívit můžete i farmy a želví kolonii. Procházejte se a běhejte kolem ostrova, hraje tenis, kulečník nebo šachy v knihovně. Pádlujte, pozorujte západy slunce, užívejte si tento ráj, co jen to jde. Laguna je jedním velkým hřištěm. Korálový útes odhaluje barevný podmořský svět, který vás jistě ohromí. Na ostrově se nachází malé profesionální potápěčské centrum PADI s akreditací, které nabízí kurzy potápění pro začátečníky i pokročilé. Uvidíte tu želvy, rejnoky, tuňáky, delfíny i velryby. Velrybí žraloci a manty tu jsou k vidění od září do listopadu. Jen několik kilometrů severně od ostrova mořské dno prudce klesá do oceánské hlubiny. Zde můžete být svědky tepu podmořského života. Oblíbené jsou i rybářské výpravy.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Od 1.8.23 byla zavedena turistická taxa splatná na místě 8 USD na osobu a noc.

Informace o regionu

Seychely

Mapa
Fakultativní výlety

Výlety v češtině od našich delegátů dostupné na místě

SEYCHELY

OBJEVOVÁNÍ MAHÉ (z Mahé)

Cena od: 1850Kč/dospělý

Prozkoumejte nejrušnější seychelský ostrov v doprovodu místního průvodce, který se s vás seznámí s bohatou kulturou a historií země. Poznejte rozmanitost a malebnost Mahé, největšího a nejlidnatějšího seychelského ostrova. Začněte prohlídkou hlavního města Victoria a navštivte zajímavá místa, jako je hodinová věž Victoria a barevné tržiště Sir Selwyn-Selwyn Clark s tropickým ovocem, kořením, bylinkami a rybami. Dále si užijete jízdu horskými průsmyky Sans Souci, při které budete projíždět čajovými plantážemi po jedné z nejmalebnějších seychelských tras. Po zastávce u zbytků historické chaty Mission Lodge s úchvatným výhledem na pobřeží pod ní pro vás bude v místní seychelské restauraci připravený kreolský oběd. Než se vydáte do historické zahrady bylinek a koření, budete mít možnost si vychutnat dechberoucí scenérie mnoha idylických zátok podél jižního pobřeží a průvodce vás zasvětí do jedinečné flóry a fauny, která se vyskytuje pouze na Seychelách. Den zakončíte poznáním kreolské kultury a architektury při návštěvě místní řemeslné vesnice, kde budete mít možnost zakoupit místní suvenýry, prohlédnout si kreolské domy a setkat se s místními řemeslníky, kteří vyrábějí své výrobky.

 • Trvání výletu: cca 9:00 – 17:00
 • Výlet možný v angličtině a francouzštině
 • Vhodnost: dospělí i rodiny s dětmi
 • Zaměření: poznání, gastronomie, příroda

OSTROVY PRASLIN & LA DIGUE (z Mahé)

Cena od: 4 990Kč/dospělý

Vychutnejte si celodenní dobrodružství a poznejte to nejlepší z ostrovů Praslin a La Digue! Zažijte pohodovou atmosféru ostrovního života na ostrově La Digue. Navštívíte historickou usedlost L' Union Estate a nahlédnete do rané historie Seychel: prohlédnete si tradiční dům na plantáži Créole, mlýn poháněný volským potahem a tradiční loděnici. Odtud se vydáte na Anse Source d'Argent - nejfotografovanější pláž na světě! Na palubě katamaranu Le Cerf se k obědu podává autentická kreolská kuchyně, po kterém se vydáte na ostrov Praslin a do legendárního údolí Vallee de Mai. Tento prehistorický les je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO a kdysi se věřilo, že se zde původně nacházela rajská zahrada. Zde budete mít příležitost spatřit kultovní coco de mer a možná zahlédnout vzácného černého papouška. V programu nechybí ani zastávka na světoznámé pláži Anse Lazio s bílým pískem a průzračnou vodou.

 • Trvání výletu: cca 06:30 – 19:00
 • Výlet možný v angličtině a francouzštině
 • Vhodnost: dospělí i rodiny s dětmi
 • Zaměření: poznání, gastronomie, příroda, koupání

SAFARI NA ÚTESECH (z Mahé)

Cena od: 2600Kč/dospělý

Zábavný výlet žlutými trabanty s otevřenou střechou a úpravou pro off-road cestování. Výletu se můžete zúčastnit jako cestovatel s řidičem a obdivovat bulharskou krajinu nebo můžete trabant i sami řídit. Během cesty projedete několika bulharskými vesnicemi, výlet vás povede krásnými lesy i horami. Zajímavostí je zastávka ve výrobně místní pálenky Rakie spojená s ochutnávkou a také včelína s výrobou skvělého domácího medu. Po grilovaném obědě bude závěr cesty skutečný off-road.

 • Trvání výletu: cca 09:00 – 16:30
 • Výlet možný v angličtině a francouzštině
 • Vhodnost: dospělí i rodiny s dětmi
 • Zaměření: příroda, koupání, šnorchlování

PLAVBA NA OSTROVY (z Mahé a z Praslinu)
COUSIN – CURIEUSE – ST.PIERRE

Cena od: 3790Kč/dospělý

Vychutnejte si dobrodružnou plavbu katamaránem Catalina mezi ostrovy Cousin, Curieuse a St.Pierre - každý z nich je rozmanitý a krásný! Vaší první zastávkou bude ostrov Cousin. V této nádherná přírodní rezervaci můžete narazit na některé z nejvzácnějších seychelských ptáků a dalších endemických druhů. Zkušení průvodci vám přiblíží mnohá tajemství tohoto kouzelného ostrova. Poté se přesunete do národního mořského parku Curieuse Island, kde na vás čeká jedinečný ostrovní ekosystém. Zde zakotvíte a budete se kochat krajinou a zároveň si na palubě pochutnáte na vynikajícím kreolském obědě. Další na seznamu je ostrov St. Pierre. Tento ostrůvek vám nabízí ideální příležitost ke koupání nebo šnorchlování v křišťálových vodách obklopujících ostrov, které nabízejí jedinečný pohled na pestrý život pod hladinou.

 • Trvání výletu: cca 08:00 – 19:00
 • Výlet možný v angličtině a francouzštině
 • Vhodnost: dospělí i rodiny s dětmi
 • Zaměření: příroda, koupání, šnorchlování

VALLÉE DE MAI & ANSE LAZIO (z Praslinu)

Cena od: 1850Kč/dospělý

Prozkoumejte krásy Praslinu, druhého největšího seychelského ostrova. Díky malému počtu obyvatel je život na Praslinu uvolněný a úchvatná příroda nedotčená. Navštívíte slavné údolí Vallée de Mai zařazené na seznam světového dědictví UNESCO. Toto kouzelné místo, o němž se kdysi věřilo, že je původním místem rajské zahrady, nabízí les palem, které hostí řadu vzácných a endemických druhů. Při nenáročné prohlídce tohoto úchvatného pralesa s průvodcem objevíte palmu Coco der Mer, na které rostou ikonické obří kokosové ořechy. Odpoledne strávíte na světoznámé nedotčené pláži Anse Lazio s bílým pískem a průzračnou vodou, která je lemována bujnou vegetací a nádhernými žulovými balvany.

 • Trvání výletu: cca 09:00 – 16:00
 • Výlet možný v angličtině a francouzštině
 • Vhodnost: dospělí i rodiny s dětmi
 • Zaměření: poznání, příroda, koupání

LA DIGUE NA LODI A NA KOLE (z Praslinu)

Cena od: 1850Kč/dospělý

Objevujte a prozkoumávejte La Digue vlastním tempem - vše potřebné pro vás zařídíme. Užijte si tuto samostatnou prohlídku jednoho z nejpůvabnějších seychelských ostrovů! Na ostrov přijedete trajektem a v přístavišti si vyzvednete kolo, abyste se mohli vydat na celodenní objevování krásného ostrova La Digue. Vytvoříte si vlastní itinerář nebo se můžete řídit našimi doporučeními. La Digue nabízí uvolněnou ostrovní kulturu, nádherné pláže, množství kreolské architektury, přírodní rezervaci a Anse Source D'Argent - nejfotografovanější pláž na světě.

 • Trvání výletu: cca 07:00 – 19:00
 • Bez průvodce
 • Vhodnost: dospělí i rodiny s většími dětmi
 • Zaměření: poznání, příroda, cyklistika, koupání

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter