phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Cousine Island

Výhody nabídky

 • malý butikový hotel
 • jen 5 vilek
 • naprosté soukromí
 • nádherná bílá pláž podél celého ostrova

Cousine Island Kód: SEZ2COU

PLN
Itaka

Cousine Island Kód: SEZ2COU Seychely

Popis nabídky

ostrov Cousine

Vnitřní ostrov Cousine Island se nachází jižně od nejbližšího ostrova Cousin a východně od Praslinu. Dopravit na ostrov se lze po vodě nebo letecky, let helikoptérou trvá 17 minut z Mahé a 5 minut z Praslinu, plavba lodí 30 minut z Praslinu a 1,5 hodiny z Mahé.

Bílá písečná pláž podél celého ostrova.

Jeden spa pavilon. Centrum společenského života se odehrává v Gecko baru u bazénu. Bar s restaurací, s pohodlným posezením, knihovnou a butikem se nachází v krásné koloniální stavbě, jejíž bílá barva ostře kontrastuje se zelenou barvou palem a modrou barvou nebe a oceánu.

Jestli budete chtít, může se Cousine Island stát vaším soukromým ostrovem v Indickém oceánu. I v případě, že jsi jej s rodinou nebo přáteli nepronajmete celý, na soukromí se můžete spolehnout. Kapacita resortu je malá. Jen dvanáct lidí najednou! Pět vil. Jedna prezidentská a čtyři luxusní.

Plná penze vč. vybraných nealkoholických nápojů (voda, džus)

Potápění u korálových útesů, tiché procházky svěžím vnitrozemím, rozjímání na pláži s nohama zabořenýma v teplém písku, pozorování ptáků, ještěrek a želv, rybaření, ale třeba i sázení stromů... Abyste si stihli uvědomit, vychutnat a zažít všechno podstatné, doporučujeme přiletět nejméně na týden. Budete tak mít dostatek času vyzkoušet výlety katamaranem nebo na vznášedle, různé nemotorizované vodní sporty, míčové sporty na písku, lekce jógy a vaření či romantické pikniky. 

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Od 1.8.23 byla zavedena turistická taxa splatná na místě 8 USD na osobu a noc.

Informace o regionu

Seychely

Mapa
Fakultativní výlety

Výlety v češtině od našich delegátů dostupné na místě

SEYCHELY

OBJEVOVÁNÍ MAHÉ (z Mahé)

Cena od: 1850Kč/dospělý

Prozkoumejte nejrušnější seychelský ostrov v doprovodu místního průvodce, který se s vás seznámí s bohatou kulturou a historií země. Poznejte rozmanitost a malebnost Mahé, největšího a nejlidnatějšího seychelského ostrova. Začněte prohlídkou hlavního města Victoria a navštivte zajímavá místa, jako je hodinová věž Victoria a barevné tržiště Sir Selwyn-Selwyn Clark s tropickým ovocem, kořením, bylinkami a rybami. Dále si užijete jízdu horskými průsmyky Sans Souci, při které budete projíždět čajovými plantážemi po jedné z nejmalebnějších seychelských tras. Po zastávce u zbytků historické chaty Mission Lodge s úchvatným výhledem na pobřeží pod ní pro vás bude v místní seychelské restauraci připravený kreolský oběd. Než se vydáte do historické zahrady bylinek a koření, budete mít možnost si vychutnat dechberoucí scenérie mnoha idylických zátok podél jižního pobřeží a průvodce vás zasvětí do jedinečné flóry a fauny, která se vyskytuje pouze na Seychelách. Den zakončíte poznáním kreolské kultury a architektury při návštěvě místní řemeslné vesnice, kde budete mít možnost zakoupit místní suvenýry, prohlédnout si kreolské domy a setkat se s místními řemeslníky, kteří vyrábějí své výrobky.

 • Trvání výletu: cca 9:00 – 17:00
 • Výlet možný v angličtině a francouzštině
 • Vhodnost: dospělí i rodiny s dětmi
 • Zaměření: poznání, gastronomie, příroda

OSTROVY PRASLIN & LA DIGUE (z Mahé)

Cena od: 4 990Kč/dospělý

Vychutnejte si celodenní dobrodružství a poznejte to nejlepší z ostrovů Praslin a La Digue! Zažijte pohodovou atmosféru ostrovního života na ostrově La Digue. Navštívíte historickou usedlost L' Union Estate a nahlédnete do rané historie Seychel: prohlédnete si tradiční dům na plantáži Créole, mlýn poháněný volským potahem a tradiční loděnici. Odtud se vydáte na Anse Source d'Argent - nejfotografovanější pláž na světě! Na palubě katamaranu Le Cerf se k obědu podává autentická kreolská kuchyně, po kterém se vydáte na ostrov Praslin a do legendárního údolí Vallee de Mai. Tento prehistorický les je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO a kdysi se věřilo, že se zde původně nacházela rajská zahrada. Zde budete mít příležitost spatřit kultovní coco de mer a možná zahlédnout vzácného černého papouška. V programu nechybí ani zastávka na světoznámé pláži Anse Lazio s bílým pískem a průzračnou vodou.

 • Trvání výletu: cca 06:30 – 19:00
 • Výlet možný v angličtině a francouzštině
 • Vhodnost: dospělí i rodiny s dětmi
 • Zaměření: poznání, gastronomie, příroda, koupání

SAFARI NA ÚTESECH (z Mahé)

Cena od: 2600Kč/dospělý

Zábavný výlet žlutými trabanty s otevřenou střechou a úpravou pro off-road cestování. Výletu se můžete zúčastnit jako cestovatel s řidičem a obdivovat bulharskou krajinu nebo můžete trabant i sami řídit. Během cesty projedete několika bulharskými vesnicemi, výlet vás povede krásnými lesy i horami. Zajímavostí je zastávka ve výrobně místní pálenky Rakie spojená s ochutnávkou a také včelína s výrobou skvělého domácího medu. Po grilovaném obědě bude závěr cesty skutečný off-road.

 • Trvání výletu: cca 09:00 – 16:30
 • Výlet možný v angličtině a francouzštině
 • Vhodnost: dospělí i rodiny s dětmi
 • Zaměření: příroda, koupání, šnorchlování

PLAVBA NA OSTROVY (z Mahé a z Praslinu)
COUSIN – CURIEUSE – ST.PIERRE

Cena od: 3790Kč/dospělý

Vychutnejte si dobrodružnou plavbu katamaránem Catalina mezi ostrovy Cousin, Curieuse a St.Pierre - každý z nich je rozmanitý a krásný! Vaší první zastávkou bude ostrov Cousin. V této nádherná přírodní rezervaci můžete narazit na některé z nejvzácnějších seychelských ptáků a dalších endemických druhů. Zkušení průvodci vám přiblíží mnohá tajemství tohoto kouzelného ostrova. Poté se přesunete do národního mořského parku Curieuse Island, kde na vás čeká jedinečný ostrovní ekosystém. Zde zakotvíte a budete se kochat krajinou a zároveň si na palubě pochutnáte na vynikajícím kreolském obědě. Další na seznamu je ostrov St. Pierre. Tento ostrůvek vám nabízí ideální příležitost ke koupání nebo šnorchlování v křišťálových vodách obklopujících ostrov, které nabízejí jedinečný pohled na pestrý život pod hladinou.

 • Trvání výletu: cca 08:00 – 19:00
 • Výlet možný v angličtině a francouzštině
 • Vhodnost: dospělí i rodiny s dětmi
 • Zaměření: příroda, koupání, šnorchlování

VALLÉE DE MAI & ANSE LAZIO (z Praslinu)

Cena od: 1850Kč/dospělý

Prozkoumejte krásy Praslinu, druhého největšího seychelského ostrova. Díky malému počtu obyvatel je život na Praslinu uvolněný a úchvatná příroda nedotčená. Navštívíte slavné údolí Vallée de Mai zařazené na seznam světového dědictví UNESCO. Toto kouzelné místo, o němž se kdysi věřilo, že je původním místem rajské zahrady, nabízí les palem, které hostí řadu vzácných a endemických druhů. Při nenáročné prohlídce tohoto úchvatného pralesa s průvodcem objevíte palmu Coco der Mer, na které rostou ikonické obří kokosové ořechy. Odpoledne strávíte na světoznámé nedotčené pláži Anse Lazio s bílým pískem a průzračnou vodou, která je lemována bujnou vegetací a nádhernými žulovými balvany.

 • Trvání výletu: cca 09:00 – 16:00
 • Výlet možný v angličtině a francouzštině
 • Vhodnost: dospělí i rodiny s dětmi
 • Zaměření: poznání, příroda, koupání

LA DIGUE NA LODI A NA KOLE (z Praslinu)

Cena od: 1850Kč/dospělý

Objevujte a prozkoumávejte La Digue vlastním tempem - vše potřebné pro vás zařídíme. Užijte si tuto samostatnou prohlídku jednoho z nejpůvabnějších seychelských ostrovů! Na ostrov přijedete trajektem a v přístavišti si vyzvednete kolo, abyste se mohli vydat na celodenní objevování krásného ostrova La Digue. Vytvoříte si vlastní itinerář nebo se můžete řídit našimi doporučeními. La Digue nabízí uvolněnou ostrovní kulturu, nádherné pláže, množství kreolské architektury, přírodní rezervaci a Anse Source D'Argent - nejfotografovanější pláž na světě.

 • Trvání výletu: cca 07:00 – 19:00
 • Bez průvodce
 • Vhodnost: dospělí i rodiny s většími dětmi
 • Zaměření: poznání, příroda, cyklistika, koupání

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter