phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Cerf Island Resort

Výhody nabídky

 • 24 soukromých vilek
 • součástí Národního parku National Marine Park
 • možnost doukoupení All inclusive
 • wellness a SPA

Cerf Island Resort Kód: SEZ2CER

PLN
Itaka

Cerf Island Resort Kód: SEZ2CER Seychely

Popis nabídky

Cerf Island

Ostrov Cerf je vzdálený 4 kilometry od Mahé, na Seychelách. Je součástí „St. Anne Marine National Park", kombinovaný pozemní a lodní transfer mezi ostrovy trvá zhruba 40 minut.

Procházka po malinkém ostrově bez silnic, pouze s chodníčky, fascinuje neuvěřitelným přírodním bohatstvím. Jak fauna, tak flóra jsou zde zastoupené zajímavými druhy, mezi které patří například stromy Takamaka, největší druh netopýra vůbec, s místním názvem „Flying fox" nebo želvu obrovskou. Ostrov je obklopený koralovým útesem a podmořský život se zde hemží az 150 zdokumentovanými druhy ryb a mořských živočichů.

Hotel Cerf Island Resort leží přímo na pláži. Ostrov je obklopen bílou písčitou pláží a leží v mořském národním parku.

Pro klienty hotelu Cerf Island Resort je vybodováno 24 vil celkem tří typů, recepce, lounge,  2 bazény s výhledem na oceán, 2 restaurace s panoramatickým výhledem ("Zepis" a "1756"), bar o bazénu, koktejlový bar, konferenční prostory, služby prádelny. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Hostům je v resortu k dispozici „La Spa Latanier" s pečlivě sestavenou nabídkou služeb a procedur pro nejvyšší pohodlí. Relaxovat lze dále u bazénu s přívětivím barem. Restaurace s krásným výhledem na moře má v nabídce tradiční i exotické pokrmy velmi vysoké úrovně. Přátelský a perfektně vyškolený personál pečuje o maximální spokojenost svých hostů.   
Internet: Wi-fi připojení je ve vybraných prostorách Cerf Island Resort zdarma.

Cerf Island Resort nabízí svým hostům 24 nádherných vil, citlivě vystavěných s ohledem na okolité prostředí a vkusně zařízených, dle nejvyšších standardů a s odkazem na kreolskou kulturu. 24 vil je rozdělených do tří kategorií, ovšem bez jediného kompromisu směrem k zařízení nebo ke kvalitě služeb.

Hillside Villas: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), postel s nebesy, velkou venkovní koupelnu s dvojitou vanou, velké posuvné dveře na prostorný balkon a krásný výhled na faunu. Velikost: 58 m2 plus 22 m2 balkon, venkovní sprcha, klimatizace, stropní větrák, TV/sat., telefon, DVD přehrávač, trezor, minibar, set na přípravu kávy a čaje, balkón nebo terasa, za poplatek možnost masáže na pokoji. Maximální obsazenost:2 dospělí 
Hideaway Villas: viz Hillside Villas, odlehlé místo se soukromou sluneční zahradou a možností výběru mezi přímým výhledem na moře nebo větší ložnicí. Ideální pro romantické útočiště. Velikost: 58 m2, balkon 22 m2 plus 20 m2 soukromé sluneční zahrady. Maximální obsazenost: 2 dospělí
Želví apartmá: viz Hillside Villas, postaveny kompletně ze dřeva a mají hlavní ložnici s koupelnou a druhou ložnici s oddělenými postelemi s vlastní koupelnou. Ložnice mají vlastní vchod a jsou propojeny přes balkon. Velikost: 72 m2 plus 28 m2 balkon, dokovací stanice pro iPod/iPhone. Maximální obsazenost: 4 dospělí.

Snídaně a večeře formou bufetu či menu.
Možnost dokoupení programu all inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu či menu Nealkoholické nápoje Pivo, víno a alkoholické nápoje místní výroby (11:00 - 22:30) Koktejly (18:00 - 23:00).

Za poplatek: kajaky, šlapadla, šnorchlování, kulečník, pronájem automobilu, piknik, plavby při západu slunce, rybaření, potápění, výlety do přírody, plachtění, lety helikoptérou.

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Od 1.8.23 byla zavedena turistická taxa splatná na místě 8 USD na osobu a noc.

Informace o regionu

Seychely

Mapa
Fakultativní výlety

Výlety v češtině od našich delegátů dostupné na místě

SEYCHELY

OBJEVOVÁNÍ MAHÉ (z Mahé)

Cena od: 1850Kč/dospělý

Prozkoumejte nejrušnější seychelský ostrov v doprovodu místního průvodce, který se s vás seznámí s bohatou kulturou a historií země. Poznejte rozmanitost a malebnost Mahé, největšího a nejlidnatějšího seychelského ostrova. Začněte prohlídkou hlavního města Victoria a navštivte zajímavá místa, jako je hodinová věž Victoria a barevné tržiště Sir Selwyn-Selwyn Clark s tropickým ovocem, kořením, bylinkami a rybami. Dále si užijete jízdu horskými průsmyky Sans Souci, při které budete projíždět čajovými plantážemi po jedné z nejmalebnějších seychelských tras. Po zastávce u zbytků historické chaty Mission Lodge s úchvatným výhledem na pobřeží pod ní pro vás bude v místní seychelské restauraci připravený kreolský oběd. Než se vydáte do historické zahrady bylinek a koření, budete mít možnost si vychutnat dechberoucí scenérie mnoha idylických zátok podél jižního pobřeží a průvodce vás zasvětí do jedinečné flóry a fauny, která se vyskytuje pouze na Seychelách. Den zakončíte poznáním kreolské kultury a architektury při návštěvě místní řemeslné vesnice, kde budete mít možnost zakoupit místní suvenýry, prohlédnout si kreolské domy a setkat se s místními řemeslníky, kteří vyrábějí své výrobky.

 • Trvání výletu: cca 9:00 – 17:00
 • Výlet možný v angličtině a francouzštině
 • Vhodnost: dospělí i rodiny s dětmi
 • Zaměření: poznání, gastronomie, příroda

OSTROVY PRASLIN & LA DIGUE (z Mahé)

Cena od: 4 990Kč/dospělý

Vychutnejte si celodenní dobrodružství a poznejte to nejlepší z ostrovů Praslin a La Digue! Zažijte pohodovou atmosféru ostrovního života na ostrově La Digue. Navštívíte historickou usedlost L' Union Estate a nahlédnete do rané historie Seychel: prohlédnete si tradiční dům na plantáži Créole, mlýn poháněný volským potahem a tradiční loděnici. Odtud se vydáte na Anse Source d'Argent - nejfotografovanější pláž na světě! Na palubě katamaranu Le Cerf se k obědu podává autentická kreolská kuchyně, po kterém se vydáte na ostrov Praslin a do legendárního údolí Vallee de Mai. Tento prehistorický les je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO a kdysi se věřilo, že se zde původně nacházela rajská zahrada. Zde budete mít příležitost spatřit kultovní coco de mer a možná zahlédnout vzácného černého papouška. V programu nechybí ani zastávka na světoznámé pláži Anse Lazio s bílým pískem a průzračnou vodou.

 • Trvání výletu: cca 06:30 – 19:00
 • Výlet možný v angličtině a francouzštině
 • Vhodnost: dospělí i rodiny s dětmi
 • Zaměření: poznání, gastronomie, příroda, koupání

SAFARI NA ÚTESECH (z Mahé)

Cena od: 2600Kč/dospělý

Zábavný výlet žlutými trabanty s otevřenou střechou a úpravou pro off-road cestování. Výletu se můžete zúčastnit jako cestovatel s řidičem a obdivovat bulharskou krajinu nebo můžete trabant i sami řídit. Během cesty projedete několika bulharskými vesnicemi, výlet vás povede krásnými lesy i horami. Zajímavostí je zastávka ve výrobně místní pálenky Rakie spojená s ochutnávkou a také včelína s výrobou skvělého domácího medu. Po grilovaném obědě bude závěr cesty skutečný off-road.

 • Trvání výletu: cca 09:00 – 16:30
 • Výlet možný v angličtině a francouzštině
 • Vhodnost: dospělí i rodiny s dětmi
 • Zaměření: příroda, koupání, šnorchlování

PLAVBA NA OSTROVY (z Mahé a z Praslinu)
COUSIN – CURIEUSE – ST.PIERRE

Cena od: 3790Kč/dospělý

Vychutnejte si dobrodružnou plavbu katamaránem Catalina mezi ostrovy Cousin, Curieuse a St.Pierre - každý z nich je rozmanitý a krásný! Vaší první zastávkou bude ostrov Cousin. V této nádherná přírodní rezervaci můžete narazit na některé z nejvzácnějších seychelských ptáků a dalších endemických druhů. Zkušení průvodci vám přiblíží mnohá tajemství tohoto kouzelného ostrova. Poté se přesunete do národního mořského parku Curieuse Island, kde na vás čeká jedinečný ostrovní ekosystém. Zde zakotvíte a budete se kochat krajinou a zároveň si na palubě pochutnáte na vynikajícím kreolském obědě. Další na seznamu je ostrov St. Pierre. Tento ostrůvek vám nabízí ideální příležitost ke koupání nebo šnorchlování v křišťálových vodách obklopujících ostrov, které nabízejí jedinečný pohled na pestrý život pod hladinou.

 • Trvání výletu: cca 08:00 – 19:00
 • Výlet možný v angličtině a francouzštině
 • Vhodnost: dospělí i rodiny s dětmi
 • Zaměření: příroda, koupání, šnorchlování

VALLÉE DE MAI & ANSE LAZIO (z Praslinu)

Cena od: 1850Kč/dospělý

Prozkoumejte krásy Praslinu, druhého největšího seychelského ostrova. Díky malému počtu obyvatel je život na Praslinu uvolněný a úchvatná příroda nedotčená. Navštívíte slavné údolí Vallée de Mai zařazené na seznam světového dědictví UNESCO. Toto kouzelné místo, o němž se kdysi věřilo, že je původním místem rajské zahrady, nabízí les palem, které hostí řadu vzácných a endemických druhů. Při nenáročné prohlídce tohoto úchvatného pralesa s průvodcem objevíte palmu Coco der Mer, na které rostou ikonické obří kokosové ořechy. Odpoledne strávíte na světoznámé nedotčené pláži Anse Lazio s bílým pískem a průzračnou vodou, která je lemována bujnou vegetací a nádhernými žulovými balvany.

 • Trvání výletu: cca 09:00 – 16:00
 • Výlet možný v angličtině a francouzštině
 • Vhodnost: dospělí i rodiny s dětmi
 • Zaměření: poznání, příroda, koupání

LA DIGUE NA LODI A NA KOLE (z Praslinu)

Cena od: 1850Kč/dospělý

Objevujte a prozkoumávejte La Digue vlastním tempem - vše potřebné pro vás zařídíme. Užijte si tuto samostatnou prohlídku jednoho z nejpůvabnějších seychelských ostrovů! Na ostrov přijedete trajektem a v přístavišti si vyzvednete kolo, abyste se mohli vydat na celodenní objevování krásného ostrova La Digue. Vytvoříte si vlastní itinerář nebo se můžete řídit našimi doporučeními. La Digue nabízí uvolněnou ostrovní kulturu, nádherné pláže, množství kreolské architektury, přírodní rezervaci a Anse Source D'Argent - nejfotografovanější pláž na světě.

 • Trvání výletu: cca 07:00 – 19:00
 • Bez průvodce
 • Vhodnost: dospělí i rodiny s většími dětmi
 • Zaměření: poznání, příroda, cyklistika, koupání

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter