phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Zante Royal Palace and Waterpark

Výhody nabídky

  • rodinná dovolená - bazén se skluzavkami - Zantino World pro děti

Hotel Zante Royal Palace and Waterpark Kód: 7871

16 712PLN
Dorośli: 2 all inclusive Út 12.06 – Út 19.06.18 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Zante Royal Palace and Waterpark Kód: 7871 Řecko \ Zakynthos \ Vassilikos

Trasa letu:
Zakynthos - Brno - Ostrava - Zakynthos
Praha - Zakynthos - Praha

Popis nabídky

Vassilikos

Hotel Zante Royal Palace je součástí hotelového komplexu, který je terasovitě vystaven na vrcholku zeleného kopce s úžasným výhledem na známou písečnou pláž Mavratzis - 80m od pláže, která je přístupná z části výtahem nebo lanovkou na podestu, ze které vždy vede ještě několik dalších schodů. Od hlavního města Zakynthos je vzdálen 15km a 17km od letiště.

písečná pláž 80m od hotelu přístupná z části hotelovým výtahem nebo lanovkou na podestu, ze které vede ještě několik dalších schodů.

Vstupní hala s recepcí, WiFi zdarma v okolí recepce. Bazén a dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma,Minimarket se suvenýry, tradičními řeckými produkty, oblečením a kosmetikou.

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky,koupelna (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), TV-SAT, lednička, telefon, klimatizace, trezor za poplatek, balkon nebo terasa. Rodinný pokoj s možností 2 přistýlek.

Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 3 EURO na pokoj a noc.

All inclusive zahrnuje: snídaně (7.00-10.00), obědy (12.30­-14.30), večeře (18.30-21.30) formou švédských stolů; lehké občerstvení během dne mimo hlavní jídla, kávu, čaj, rozlévané nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje místní výroby, lze čerpat v místech a časech určených hotelem (10.00-23.00).

Skluzavky (provoz skluzavek je časově omezen) a elektrický vláček v přilehlém hotelu Imperial Beach, tenis, basketbal; Animační programy - aqua aerobic, tennis, basket, šipky, večerní programy - karaoke, řecké večery s živou hudbou a taneční show atd. Fitness, masáže (za poplatek), jacuzzi/sauna (za poplatek). Zantino World fun Park - 400m2 plných hraček, skluzavek, šplhacích stěn, trampolín a divadla s živými představeními pro děti. Mini club pro děti 4-8 let s elektronickými hrami (za poplatek). Billiard, stolní tennis, air hockey, fotbálek, elektronické hry a internetový koutek.

Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků, transfery v cíli zájezdu, 7 (10,11,14) noclehů - dle smlouvy, stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu, služby delegáta, pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace: Hotel nedoporučujeme klientům s pohybovými obtížemi, terasy v areálu hotelu jsou propojeny schodišti. Možnost a ceny pobytu na 15 dní (14nocí) jsou k dispozici na vyžádání u prodejce.

Informace o regionu

Řecko — Zakynthos — Vassilikos

Mapa

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
21 990 -24%
16 712 Celkem Podrobnosti o ceně 33 424
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter