phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Zante Royal Palace and Waterpark

Výhody nabídky

  • rodinná dovolená - bazén se skluzavkami - Zantino World pro děti
  • dětský klub Čedok Scooby-Doo!

Hotel Zante Royal Palace and Waterpark Kód: 7871

17 490PLN
Dorośli: 2 all inclusive Po 31.07 – Po 07.08 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Zante Royal Palace and Waterpark Kód: 7871 Řecko \ Zakynthos \ Vassilikos

Popis nabídky

Vassilikos

písečná pláž 80m od hotelu přístupná hotelovým výtahem nebo lanovkou na podestu, ze které vede ještě několik dalších schodů.

Vstupní hala s recepcí, WiFi zdarma v okolí recepce a v Zantino World Fun Park. Bazén a dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Minimarket se suvenýry, tradičními řeckými produkty, oblečením a kosmetikou.

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky je vybaven koupelnou se sprchou a WC, TV-SAT, ledničkou, vysoušečem vlasů a telefonem. Klimatizace v ceně. Trezor za poplatek. Rodinný pokoj s možností 2 přistýlek. Všechny pokoje disponují balkonem s výhledem do zahrady nebo na moře.

All inclusive - snídaně 7-10h, oběd (12:30-14:30h) a večeře (18:30-21:30h) formou bufetu. Odpolední čaj a svačinka 16:00-17:00 - čaj, káva, koláče a sušenky, mini sendviče a minirolky. Během jídla místní nápoje - točené pivo, víno, nealkoholické nápoje a voda. Alhoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (Whisky, Gin, Vodka, Rum, Tequila, točené pivo, víno, likéry, koktejly), filtrovaná káva, čaj, zmrzlina podávané v barech od 10 do 23h.

V období od 15.6. do 15.9.2017 bude v hotelu otevřen Dětský klub Čedok Scooby-Doo s česky mluvícím animátorem. Bližší informace najdete ve speciálním katalogu, který je věnován výhradně našemu novému dětskému klubu. Skluzavky a elektrický vláček v přilehlém hotelu Imperial Beach. Tenisové, basketbalové a fotbalové hřiště. Animační programy - aqua aerobic, tennis, basket, šipky, večerní programy - karaoke, řecké večery s živou hudbou a taneční show atd. Fitness, vnitřní vyhřívaný bazén, masáže (za poplatek), jacuzzi/sauna (za poplatek). Zantino World fun Park - 400m2 plných hraček, skluzavek, šplhacích stěn, trampolín a divadla s živými představeními pro děti. Mini club pro děti 3-8 let s elektronickými hrami (za poplatek). Billiard, stolní tennis, air hockey, fotbálek, elektronické hry a internetový koutek.

Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků, transfery v cíli zájezdu, 7 (10,11,14) noclehů - dle smlouvy, stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu, služby delegáta, pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace : Možnost a ceny pobytu na 15 dní (14nocí) jsou k dispozici na vyžádání u prodejce. Hotel nedoporučujeme klientům s pohybovými obtížemi, terasy v areálu hotelu jsou propojeny schodišti.

Informace o regionu

Řecko — Zakynthos — Vassilikos

Mapa

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 17 490 Celkem Podrobnosti o ceně 34 980
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter