phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel The Bay & Suites

Výhody nabídky

 • rodinná dovolená
 • vlastní písčitá pláž
 • klidné prostředí mimo turistická střediska
 • krásné výhledy
 • uspokojí i náročnější klienty

Hotel The Bay & Suites Kód: ZTH2BAY

PLN
Itaka

Hotel The Bay & Suites Kód: ZTH2BAY Řecko / Zakynthos / Vassilikos

Popis nabídky

Vassilikos

Hotelový areál se nachází v klidné části poloostrova Vassilikos, cca 1,5 km od centra střediska, cca 14 km od města Zakynthos a cca 16 km od letiště; obchody, bary a restaurace cca 2 km od hotelu, autobusová zastávka cca 300 m od hotelu.

Vlastní písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody se nachází přímo u hotelového areálu, lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, restaurace u bazénu, bary, minimarket, WiFi v lobby zdarma; za poplatek internetový koutek. Sluneční terasa, bazén, dětský bazén; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky za vratný depozit.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, trezorem a balkonem nebo terasou; za poplatek minibar. Za příplatek pokoje s výhledem na moře a stejně vybavené senior suity s obývací částí se sofa (přistýlky pro 2 osoby) a oddělenou ložnicí pro 2 osoby.

Polopenze zahrnuje snídaně a večeře formou bufetu.

Tenisové kurty, basketbal, volejbal, fitness, dětské hřiště a herna, animační programy; za poplatek vodní sporty na pláži (cca 100 m od hotelu), wellness centrum - jacuzzi, sauna, masáže.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Informace o regionu

Řecko — Zakynthos — Vassilikos

Mapa
Recenze
5,6 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Pokoje standard
 • Servis
 • Dobré jídlo
Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter