phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Best Western Galaxy

Výhody nabídky

 • rodinná dovolená
 • přímo u písčité pláže
 • pouze 10 minut chůze od živého centra Laganas
 • vhodný i pro náročnější klientelu

Hotel Best Western Galaxy Kód: 8533

PLN
Itaka

Hotel Best Western Galaxy Kód: 8533 Řecko \ Zakynthos \ Laganas

Zakynthos - Brno - Ostrava - Zakynthos
Praha - Zakynthos - Praha

Popis nabídky

Laganas

Hotelový komplex hlavní budovy a 5 vedlejších budov je stiuován cca 500 m od centra oblíbeného letoviska Laganas s nočním životem, obchody, restauracemi a bary, cca 8 km od města Zakynthos a cca 7 km od letiště; autobusová zastávka cca 400 m od hotelu.

Veřejná písčitá pláž Laganas s pozvolným vstupem do moře, oceněna certifikátem Modrá vlajka, se nachází přímo u hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek (cca 6 EUR/set).

Vstupní hala, recepce, výtahy (pouze v některých budovách), restaurace, 3 bary, střešní zahrada s výhledem na záliv, WiFi v areálu hotelu zdarma, bazén, dětský bazén; lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti (patrová postel, při plné obsazenosti pokoje stísněné prostory) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, WiFi, telefonem, varnou konvicí a balkonem; za poplatek minibar, trezor (cca 20 EUR/týden).

Při ubytování je požadována záloha na pokrytí případných nákladů v hotelu (platba v hotovosti nebo zablokování částky na kreditní kartě) cca 50 EUR/pokoj. Od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu dle kategorie hotelu: 1-2*/0,50 EUR/noc, 3*/1,50 EUR/noc, 4*/ 3 EUR/noc, 5*/4 EUR, apartmány 1,50 EUR/noc. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.

All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30­-14:00) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu, lehké občerstvení během dne, odpolední kávu, čaj, zmrzlinu pro děti, nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje místní výroby (11:00-23:00) v časech a místech určených hotelem. Hotel vyžaduje u večeře formální oblečení (pánové dlouhé kalhoty).

Stolní tenis, kulečník, plážový volejbal, dětské hřiště.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace: Při ubytování je požadována záloha na pokrytí případných nákladů v hotelu (platba v hotovosti nebo zablokování částky na kreditní kartě) cca 50 EUR/pokoj. Od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu dle kategorie hotelu: 1-2*/0,50 EUR/noc, 3*/1,50 EUR/noc, 4*/ 3 EUR/noc, 5*/4 EUR, apartmány 1,50 EUR/noc. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.

Informace o regionu

Řecko — Zakynthos — Laganas

Mapa
Recenze
5,1 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Poloha hotelu
 • Servis
 • Pláž v oblasti

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter