phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel The Bay and Suites

Výhody nabídky

  • pro náročnější klienty
  • vlastní písečná pláž
  • klidné prostředí mimo turistická střediska
  • v části ostrova s nejkrásnějšími plážemi
  • vhodné pro rodiny s dětmi

Hotel The Bay and Suites Kód: 6712

PLN
Itaka

Hotel The Bay and Suites Kód: 6712 Řecko \ Zakynthos

Trasa letu:
Zakynthos - Brno - Ostrava - Zakynthos
Praha - Zakynthos - Praha

Popis nabídky

Vassilikos

Hotelový areál tvořený několika dvou až třípodlažními budovami, se nachází v klidné části poloostrova Vassilikos, ve vzdálenosti cca 1,5 km od střediska Vassilikos. Nejbližší autobusová zastávka je umístěna cca 300 metrů od brány hotelu. Jižní výběžek poloostrova Vassilikos je pokrytý vzrostlým borovicovým lesem, který dává místu nezapomenutelnou atmosféru.

Vlastní písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody se nachází přímo u hotelového areálu. Lehátka a slunečníky na pláži ZDARMA. Osušky na pláž k zapůjčení za vratný deposit.

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, minimarket, internetový koutek (za poplatek), WiFi v prostoru recepce zdarma, bazén, dětské hřiště, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu v ceně, minimarket

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizace, chladnička, SAT/TV, telefon, trezorem, minibar (za poplatek), a balkonem nebo terasou. Pokoje s výhledem na moře za příplatek. Senior suita - ubytování až pro 4 dospělé osoby, obývací část se sofa (přistýlky pro 2 osoby) a oddělená ložnice pro 2 osoby, stejné vybavení jako standardní pokoj.

Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 4 EURO na pokoj a noc.

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Fitness, wellness centrum (za poplatek - jacuzzi, sauna, masáže ), tenisové kurty, animační programy, dětský miniklub (4-12 let), vodní sporty na pláži cca 100metrů od hotelu (za poplatek).

Informace o regionu

Řecko — Zakynthos

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter