phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Azure Memories

Výhody nabídky

  • romantická dovolená
  • v centru střediska
  • hotel pouze pro dospělé osoby (18+)

Hotel Azure Memories Kód: 9183

PLN
Itaka

Hotel Azure Memories Kód: 9183 Řecko \ Zakynthos

Zakynthos - Brno - Ostrava - Zakynthos
Praha - Zakynthos - Praha

Popis nabídky

Tsilivi

Hotelový komplex hlavní budovy a vil je situován v zahradě, v centru letoviska, cca 4 km od města Zakynthos a cca 6 km od letiště, autobusová zastávka, restaurace, bary a různé obchody cca 20 m od hotelu. Hotel je určený pouze pro dospělé osoby (18+).

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 1 km od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek (cca 8 EUR/set).

Vstupní hala, recepce, výtah v hlavní budově, snídaňová restaurace, bar u bazénu; v části Azure Resort & Spa hlavní restaurace, 3 bary; bazén s lehátky a slunečníky zdarma, možnost využití bazénů v části Azure Resort & Spa.

Moderní dvoulůžkové pokoje ve vilách nebo hlavní budově jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/sprcha, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, WiFi, chladničkou a balkonem nebo terasou; za poplatek trezor (cca 2 EUR/den). Na vyžádání bezbariérové pokoje.

All inclusive zahrnuje snídaně (7:30-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:00) bufetovou formou, lehké občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (11:00-23:00) v časech a místech určených hotelem. V hotelu Azure Memories jsou podávány pouze snídaně, nápoje a snacky; obědy a večeře probíhají v části Azure Resort (cca 300 m, shuttle bus), klienti z Memories zde mohou konzumovat i nápoje a občerstvení během dne.

V části Azure Resort & Spa animační programy; za poplatek wellness centrum - masáže a kosmetické procedury.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace: Od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu dle kategorie hotelu: 1-2*/0,50 EUR/noc, 3*/1,50 EUR/noc, 4*/ 3 EUR/noc, 5*/4 EUR, apartmány 1,50 EUR/noc. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.

Informace o regionu

Řecko — Zakynthos

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter