phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Admiral Argassi

Výhody nabídky

  • rodinné pokoje
  • výhodná poloha v centru Argassi
  • komplex 3 hotelů

Hotel Admiral Argassi Kód: 7936

PLN
Itaka

Hotel Admiral Argassi Kód: 7936 Řecko \ Zakynthos

Zakynthos - Brno - Ostrava - Zakynthos
Praha - Zakynthos - Praha

Popis nabídky

Argassi

Hotelový komplex tří hotelů (Admiral Argassi, Captains a Commodore) se nachází v lokalitě plné zeleně a zahrad, cca 300 m od centra letoviska Argassi s bary a restauracemi, cca 4 km od města Zakynthos a cca 7 km od letiště.

Veřejná písčitá pláž se nachází cca 300 m od hotelu, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Vyhrazená hotelová část pláže se nachází cca 400 m od hotelu, lehátka a slunečníky na trávníku zdarma, plážový bar (11:00-17:00, nealkoholické nápoje) v rámci all inclusive.

Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace v hotelu Captains, lobby bar, snack bar, WiFi v prostorách hotelu zdarma, terasa s bazénem a dětský bazén u hotelu Captains; lehátka a slunečníky u bazénu a v zahradě zdarma.

Dvoulůžkové apartmány s možností 2 přistýlek mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV, telefon, chladničku, kuchyňský kout se základním vybavením včetně mikrovlnné trouby a balkon nebo terasu s výhledem na bazén nebo do okolí; za poplatek trezor.

All inclusive zahrnuje snídaně (8:00-10:00), obědy (13:00-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu, lehké občerstvení během dne, kávu, čaj, nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje místní výroby (10:00-23:00) v místech a časech určených hotelem.

Stolní tenis, jacuzzi v hotelu Captains, dětské hřiště u hotelu Captains, animační programy pro děti a dospělé, volejbal, vodní pólo, řecké večery, kabaret, živá hudba v jednom ze tří hotelů komplexu; za poplatek masáže, manikúra a pedikúra.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Řecko — Zakynthos

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter