phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Sylvia Beach

Výhody nabídky

  • klidná dovolená
  • poloha u pláže
  • rodinná atmosféra hotelu
  • krásná část ostrova

Hotel Sylvia Beach Kód: 8536

PLN
Itaka

Hotel Sylvia Beach Kód: 8536 Řecko \ Thassos

Praha - Kavala - Praha

Popis nabídky

Rodinný hotel je situován v jedné z nejkrásnějších částí ostrova Thassos, v oblasti Kinira, cca 13 km od městečka Skala Potamia, cca 32 km od hlavního města Limenas a cca 46 km od letiště Kavala; autobusová zastávka cca 50 m od hotelu.

Oblázková pláž se nachází cca 50 metrů, lehátka a slunečníky za poplatek. Nejznámější pláž ostrova Paradise Beach se nachází cca 3 km od hotelu.

Recepce, lobby s TV, restaurace a bar, WiFi zdarma, menší zahrada s posezením; za poplatek trezor na recepci (cca 1 EUR/den). Menší bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní příslušenství, (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), SAT/TV, WiFi, telefon, minichladničku, balkon nebo terasu; za poplatek klimatizace (cca 5 EUR/den).

Od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 1,5 EURO na pokoj a noc. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.

Polopenze zahrnuje rozšířené kontinentální snídaně formou bufetu a servírované večeře.

Možnost výletů do okolí.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Řecko — Thassos

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter