phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Makryammos Bungalows

Výhody nabídky

 • ideální pro rodinnou dovolenou
 • krásná poloha v zeleni přímo u pláže

Hotel Makryammos Bungalows Kód: KVA2MAK

28 990PLN
Dorośli: 2 polopenze Po 31.08 – Po 07.09.20 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Makryammos Bungalows Kód: KVA2MAK Řecko \ Thassos

Praha - Kavala - Praha

Popis nabídky

Makryammos

Hotelový komplex hlavní budovy a nízkých bungalovů terasovitě umístěných v zahradě mezi borovicemi leží přímo u pláže v zátoce Makryammos, cca 3 km od hlavního města ostrova Limenas s restauracemi a nejbližšími nákupními možnostmi, cca 30 km od letiště Kavala; možnost lodního taxi do/z Limenas přímo z hotelu (za poplatek).

Dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře v přírodní zátoce Makryammos se nachází pod hotelem, slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (8-10 EUR/set/den)

Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, restaurace à la carte, WiFi v lobby zdarma, minimarket, bazén, dětský bazén; slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, osušky za poplatek (cca 1 EUR/den a 1 EUR za výměnu).

Dvoulůžkové pokoje superior s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, chladničkou, trezorem a terasou. Za příplatek stejně vybavené rodinné pokoje s možností 2 přistýlek pouze pro děti, rodinné pokoje jsou umístěny v horní části areálu.

Polopenze formou bufetu.

Stolní tenis, plážový volejbal, dětské hřiště, animační programy; za poplatek tenisový kurt (cca 5 EUR/90 min), kulečník, masáže (za poplatek).

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Informace o regionu

Řecko — Thassos

Mapa
Recenze
5,4 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Pláž v oblasti
 • Poloha hotelu
 • Dobré jídlo
Fakultativní výlety

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 28 990 Celkem Podrobnosti o ceně 57 980
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter