phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Kazaviti

Výhody nabídky

 • Menší rodinný hotel
 • V piniovém lese poblíž pláže
 • Klidné letovisko s tavernami
 • Výborný poměr kvalita / cena

Hotel Kazaviti Kód: KVA2KAZ

12 749PLN
Dorośli: 2 snídaně Po 07.06 – Po 14.06.21
Itaka

Hotel Kazaviti Kód: KVA2KAZ Řecko / Thassos

Popis nabídky

Skala Prinos

Menší, dobře udržovaný hotel se nachází v piniovém lese nedaleko pláže. V okolí naleznete taverny s výbornou řeckou kuchyní, centrum Skala Prinos cca 900 m od hotelu. Adresa hotelu: Kazaviti hotel, Prinos 640 04, Thassos

Písčito-oblázková pláž cca 150 - 250 m od hotelu, pozvolný vstup do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 7 EUR / den).

Hotel nabízí pokoje a apartmány, lobby s recepcí, místnost určenou pro snídaně, bar u bazénu, bezdrátové připojení k internetu zdarma v určených veřejných prostorech.

Standardní pokoj: pro 2 osoby, individuálně nastavitelná klimatizace (5 EUR/den), koupelna (sprchový kout, WC; fén), přístup k internetu (cca 2 EUR/hod.), TV-sat, trezor (cca 2 EUR/den), balkón, dětská postýlka na vyžádání. 
Apartmán: pro 2 - 4 osoby, stejné vybavení jako u standartního pokoje, navíc kuchyňský kout s lednicí + ložnice.

Snídaně.

Sladkovodní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, stolní tenis, dětské hřiště.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb

Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Informace o regionu

Řecko — Thassos

Mapa
Recenze
4,9 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Poloha hotelu
 • Servis
 • Poměr kvalita/cena
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Thassos

OKRUH OSTROVEM

Výlet se zastávkami na nejzajímavějších a nejkrásnějších místech ostrova Thassos. Navštívíte hl. město Limenas, kde uvidíte ruiny antické agory, můžete navštívit archeologické muzeum a bude volný čas i na procházku a nákupy. Poté návštěva kouzelné horské vesničky Panagia s návštěvou pramene lásky a lisovny olivového oleje, ideální na nákup suvenýrů, pauza na oběd. Dále zastávka v Aliki s ruinami antického chrámu a ranně křesťanských kostelů. Na závěr ženský klášter Archanděla Michaela, tyčící se vysoko na útesu s jedinečným výhledem.

Lodní výlet

LODNÍ VÝLET

Pro milovníky moře je tu celodenní výlet lodí kolem nejkrásnějších částí ostrova – romantika, šnorchlování, zastávky na koupání či potápění v křišťálově čisté průzračné vodě s barbecue přímo na lodi.

Jeep safari

JEEP SAFARI

Tento výlet umožní všem odvážným zájemcům a dobrodružným povahám navštívit a poznat místa ve vnitrozemí ostrova, která nezná ani většina místních obyvatel. Zastavíte u sladkovodního jezera Maries s vodopádem, vyjedete až na nejvyšší vrchol ostrova Ypsarion s výhledem na celý ostrov i pevninu a zastavíte také v tradiční horské vesničce Kastro.

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
16 990
Ušetříte: 4 241
12 749 Celkem Podrobnosti o ceně 25 498
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter