phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Coral

Výhody nabídky

  • v klidné oblasti
  • hotel obklopený zelení
  • v blízkosti písčité pláže
  • nedoporučujeme osobám se sníženou pohyblivostí

Hotel Coral Kód: 9491

PLN
Itaka

Hotel Coral Kód: 9491 Řecko \ Thassos

Popis nabídky

Skala Rachoni

Hotel s komorní atmosférou leží v olivovém háji, v klidné oblasti ve středisku Skala Rachoni, cca 5 km od Skala Prinos, cca 10 km od města Thassos a cca 35 km od letiště Kavala; autobusová zastávka cca 250 m od hotelu, nejbližší obchod cca 600 m od hotelu. Vzhledem k výškově rozdílnému terénu nedoporučujeme osobám se sníženou pohyblivostí. Oficiální kategorie hotelu 2*, kvalita služeb odpovídá 3*.

Veřejná písčitá pláž Blue Lagoon s mírným vstupem do moře se nachází cca 250 m od hotelu, přístup po silnici, lehátka a slunečníky za poplatek (zdarma v případě konzumace v plážovém baru); pláž Pachis se nachází cca 3 km od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek (cca 7 EUR/set).

Vstupní hala, recepce, restaurace, bar u bazénu, WiFi v areálu hotelu zdarma; za poplatek trezor na recepci (cca 1 EUR/den). Terasa s bazénem, dětské brouzdaliště; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti (palanda) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), SAT/TV, WiFi, chladničkou; za poplatek klimatizace (cca 4 EUR/den).

Polopenze zahrnuje snídaně formou bufetu, večeře servírované.

Dětské hřiště, volejbal.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Řecko — Thassos

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter