phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Alexandra Beach Thassos Spa Resort

Výhody nabídky

  • rodinná dovolená
  • ideální poloha u nádherné pláže
  • lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • klidná atmosféra

Hotel Alexandra Beach Thassos Spa Resort Kód: 6501

PLN
Itaka

Hotel Alexandra Beach Thassos Spa Resort Kód: 6501 Řecko \ Thassos

Praha - Kavala - Praha

Popis nabídky

Hotelový komplex několika jednopatrových a dvoupatrových budov je umístěn v zahradě nad mořem, cca 500 m od centra střediska Potos s obchody a tavernami a cca 65 km od letiště Kavala; autobusová zastávka cca 50 m od hotelu.

Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře, lemovaná skalisky, se nachází přímo pod hotelem, přístup po schodech; lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky za poplatek.

Vstupní hala, recepce, TV salonek, restaurace, lobby bar, venkovní bar u bazénu, taverna, á la carte restaurace, minimarket, WiFi v celém areálu zdarma, konferenční sál, 2 bazény, dětské brouzdaliště; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky za poplatek (cca 1 EUR/den).

Dvoulůžkové standardní pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC) klimatizací, SAT/TV, telefonem a balkonem nebo terasou; za poplatek trezor (cca 2,5 EUR/den) minibar.

Od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 3 EURO na pokoj a noc. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.

Polopenze formou bufetu, možnost dokoupení plné penze. Hotel vyžaduje na večeře formální oděv (pánové dlouhé kalhoty).

Stolní tenis, basketbal, plážový volejbal, dětské hřiště, miniclub (5-12 let); za poplatek tenisové kurty (cca 10 EUR/hod), minikopaná (cca 15 EUR/30 min), minigolf (cca 5 EUR/hod./os), kulečník (cca 4 EUR/30 min), Spa centrum - sauna, vířivka, posilovna, masáže, relaxační a kosmetické procedury.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Řecko — Thassos

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter