phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Kolymbia Sun

Výhody nabídky

 • výhodná poloha
 • rodinná dovolená
 • česky a slovensky mluvící personál
 • dětský klub Čedoku - Hotel Transylvania 3

Hotel Kolymbia Sun Kód: 8019

16 372PLN
Dorośli: 2 all inclusive Po 20.05 – Po 27.05.19 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Kolymbia Sun Kód: 8019 Řecko \ Rhodos \ Kolymbia

Popis nabídky

Kolymbia

Rodinný hotel s přátelskou atmosférou, který se nachází v centru oblíbeného letoviska Kolymbia s řadou obchodů, barů a restaurací, cca 30 km od letiště.

Písčito-oblázková pláž, označená Modrou vlajkou, je vzdálena cca 250 m od hotelu, další dvě pláže do 400 m od hotelu; lehátka a slunečníky za poplatek.

Vstupní hala s recepcí, restaurace, snack bar, bar u bazénu, TV koutek, WiFi v prostoru recepce zdarma; za poplatek internetový koutek. Bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až 3 přistýlek pro děti (palanda nebo přistýlka) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, trezorem a balkonem nebo terasou; za poplatek chladnička. Pokoje s přistýlkami mají stejnou velikost jako pokoje dvoulůžkové, některé mohou být umístěny v bungalovech.

Od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 1,5 EURO na pokoj a noc. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy, večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, odpolední kávu, čaj, zmrzlinu pro děti, rozlévané nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem.

Volejbal, minifotbal, dětské hřiště, stolní tenis; za poplatek vodní sporty na pláži. V období od poloviny června do poloviny září bude v hotelu otevřen Dětský klub Čedok 3 s česky mluvícím animátorem. Bližší informace uvádíme ve speciálním katalogu, který je věnován výhradně našemu novému klubu, nebo na www.cedok.cz.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace o regionu

Řecko — Rhodos — Kolymbia

Mapa

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
20 990 -22%
16 372 Celkem Podrobnosti o ceně 32 744
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter