phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Sentido Ixian Grand

Výhody nabídky

 • luxusní hotel pro náročné
 • blízko letiště
 • moderně zařízené pokoje
 • hotel pouze pro dospělé osoby (16+)

Hotel Sentido Ixian Grand Kód: 9203

PLN
Itaka

Hotel Sentido Ixian Grand Kód: 9203 Řecko \ Rhodos \ Ixia

Popis nabídky

Luxusní hotelový komplex hlavní budovy a zahradního křídla se nachází přímo u moře, cca 1 km od živého centra střediska Ixia s bary, restauracemi a obchody, cca 6 km od Rhodosu a cca 9 km od letiště. Hotel je určený pouze pro dospělé osoby (16+).

Oblázkovo-kamenitá pláž se nachází přímo u hotelu, přístup z hotelové zahrady, lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace s terasou, à la carte restaurace, lobby bar, snack bar, WiFi areálu hotelu zdarma, minimarket, 2 bazény (1 s mořskou vodou); lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, DVD, telefonem trezorem, balkonem nebo terasou s výhledem do okolí nebo do zahrady; za poplatek minibar.

All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-12:00), obědy (12:00-16:30) a večeře (18:30-21:30) formou bufetu, lehké občerstvení během dne, kávu, nealkoholické a alkoholické nápoje domácí výroby (10:00-23:30) v místech a časech určených hotelem. Hotel vyžaduje v restauracích formální oblečení (pánové dlouhé kalhoty).

Posilovna, aqua aerobic, animační programy, zábavné večery s živou hudbou; za poplatek vodní sporty na pláži (cca 850 m od hotelu).

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7/10/11/14 noclehú * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace: Od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 4 EUR/pokoj/noc. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.

Informace o regionu

Řecko — Rhodos — Ixia

Mapa
Recenze
5,2 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Servis
 • Poloha hotelu
 • Pláž v oblasti

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter