phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Sun Beach Resort Complex

Výhody nabídky

  • přímo u pláže
  • nedaleko hlavního města
  • velký výběr sportovních aktivit

Hotel Sun Beach Resort Complex Kód: 9198

20 175PLN
Dorośli: 2, Dziecko: 1 polopenze Po 30.09 – Po 07.10.19 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Sun Beach Resort Complex Kód: 9198 Řecko \ Rhodos \ Ialyssos

Popis nabídky

Ialyssos

Hotelový komplex několika částí rozmístěných přímo u pláže nebo přes místní komunikaci se nachází v turistické zóně cca 200 m od centra letoviska Ialyssos, cca 7 km od města Rhodos a cca 8 km od letiště; autobusová zastávka cca 500 m od hotelu.

Písčitá pláž s oblázky se nachází přímo u areálu hotelu (v některých místech je doporučena obuv do vody), lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, bar u bazénu, minimarket se suvenýry; za poplatek WiFi, půjčovna kol. Terasa s bazénem, dětský bazén, vodní skluzavka pro děti; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky za poplatek.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací (1/6-30/9 zdarma, jinak za poplatek), SAT/TV,telefonem, chladničkou, trezorem, balkonem nebo terasou; za poplatek WiFi. Na vyžádání a za příplatek rodinné pokoje s možností 2 přistýlek a pokoje superior s přehrávačem CD/DVD, župany a setem pro přípravu kávy a čaje.

Polopenze formou bufetu, možnost dokoupení all inclusive.

Stolní tenis, tenisový kurt, minigolf, plážový volejbal, aqua aerobic, taneční hodiny, lukostřelba, fitness, miniclub, dětská herna a hřiště, animační programy; za poplatek potápění.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace: Od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 3 EUR/pokoj/noc. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.

Informace o regionu

Řecko — Rhodos — Ialyssos

Mapa

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
23 190 -13%
20 175 Celkem Podrobnosti o ceně 49 340
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter