phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Pegasos Beach Resort

Výhody nabídky

  • rodinná dovolená
  • tobogány pro děti
  • přímo u pláže
  • nedaleko Faliraki
  • blízko aquaparku

Hotel Pegasos Beach Resort Kód: 9199

PLN
Itaka

Hotel Pegasos Beach Resort Kód: 9199 Řecko \ Rhodos

Popis nabídky

Faliraki

Hotel je umístěn v zahradě přímo u pláže, v hotelové zóně cca 2 km od živého centra střediska Faliraki a cca 18 km od letiště; autobusová zastávka přímo u hotelu.

Dlouhá a široká písčitá pláž s oblázky se nachází přímo u hotelu, slunečníky a lehátka zdarma.

Vstupní hala, recepce, výtahy, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, pizzerie, creperie, lobby bar, bar u bazénu, minimarket, konferenční místnost, WiFi v lobby zdarma, terasa na opalování, bazén, dětský bazén, menší tobogán pro děti; lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Standardní dvoulůžkové pokoje economy s možností přistýlky se nacházejí v přízemí a mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci (v provozu pouze v určitých hodinách), SAT/TV, chladničku, telefon a balkon nebo terasu; za poplatek WiFi, trezor (cca 20 EUR/týden). Za příplatek stejně vybavené moderní pokoje superior s výhledem na hory nebo na moře a pokoje deluxe se stejným vybavením, navíc župan, varná konvice a výhled na moře.

All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu, lehké občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (11:00-23:00) v místech a časech určených hotelem.

Plážový volejbal, šipky, aerobic, dětské hřiště, miniclub (2-12 let), animační programy pro děti a dospělé; za poplatek kulečník, tenisové kurty (cca 8 EUR/hod), stolní tenis (cca 6 EUR/hod), sauna, vodní sporty na pláži.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace: Od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 4 EUR/pokoj/noc. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.

Informace o regionu

Řecko — Rhodos

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter