phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Cosmopolitan Hotel & Spa

Výhody nabídky

  • skvěle hodnocený hotel
  • bohatá nabídka místního spa
  • příjemné, útulné pokoje

Cosmopolitan Hotel & Spa Kód: AGRSKG6CVC

3 019PLN
Dorośli: 2 polopenze St 15.05 – So 18.05.24
Itaka

Cosmopolitan Hotel & Spa Kód: AGRSKG6CVC Řecko / Olympská riviéra / Paralia

Popis nabídky

Paralia

Hotel se nachází v blízkosti pláže, supermarketu a několika taveren. Větší městečko s lepší vybaveností Kallithea se nachází přibližně 1,7 km od hotelu, město Katerini cca 8 km. Letiště Thessaloniki je vzdáleno přibližně 93 km.

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 400 m od hotelu. Na pláži jsou lehátka a slunečníky k dispozici k pronájmu za poplatek.

Hotel prošel v roce 2018 částečnou rekonstrukcí. Na třech patrech poskytuje ubytování v celkem 50 pokojích. Svým hostům nabízí recepci, lobby s barem, výtah, trezory (zdarma), parkoviště, restauraci, snack bar, WiFi (zdarma), venkovní bazén s integrovaným dětským bazénem s lehátky a slunečníky zdarma.

Pokoj standard pro 2 osoby economy má cca 28 m², je vybaven manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, rozkládací pohovkou, koupelnou se sprchou nebo vanou, fénem, TV, WiFi (zdarma), telefonem, klimatizací, minibarem (na vyžádání), trezorem (na depozit), jsou umístěné ve zvýšeném přízemí, bez balkonu a výhledu.
Pokoj superior pro 2 osoby má stejné vybavení jako standard, má dvě samostatné postele, s balkonem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí. 
Tento typ pokoje lze rezervovat také s výhledem na moře.
Pokoj deluxe pro 2 osoby má stejné vybavení, bez rozkládací pohovky, je umístěn v nejvyšším patře. Lze rezervovat s výhledem na moře, případně také pro jednu osobu.

Snídaně formou bufetu (07:30 - 10:30).
Polopenze s bufetovými večeřemi možná za příplatek.

Fitness, sauna, dětské hřiště nedaleko hotelu.
Za poplatek: vstup do spa, masáže a další procedury.

* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

U varianty leteckou dopravou:
* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci

Cena nezahrnuje místní turistickou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení po příjezdu, cena za pokoj a noc).
V období od března do října dle kategorie ubytování: Apartmány a hotely 1-2* 1,50 EUR, 3* 3 EUR, 4* 7 EUR, 5* 10 EUR.
V období od listopadu do února dle kategorie ubytování: Apartmány a hotely 1-2* 0,50 EUR, 3* 1,5 EUR, 4* 3 EUR, 5* 4 EUR.
Výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení. Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.

Informace o regionu

Řecko — Olympská riviéra — Paralia

Mapa

Detaily nabídky