phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Theofilos Classic

Výhody nabídky

  • uvolněná rodinná atmosféra
  • komplex dvou hotelů
  • v dosahu 2 pláží

Hotel Theofilos Classic Kód: 7792

PLN
Itaka

Hotel Theofilos Classic Kód: 7792 Řecko \ Lesbos

Popis nabídky

Komplex dvou hotelů (Classic a Superior) obklopený zelenými horami se nachází cca 400 m od kouzelného letoviska Petra a cca 65 km od letiště; nejbližší obchůdky a bary cca 200 m od hotelu, autobusová zastávka cca 60 m od hotelu. Nedoporučujeme pro klienty s omezenou pohyblivostí.

Veřejná písčitá pláž Petra s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 400 m od hotelu, přístup po příjezdové cestě. Veřejná písčitá pláž Anaxos s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 1 km od hotelu, dostupná autobusem (za poplatek). Slunečníky a lehátka na plážích za poplatek (cca 12 EUR/set).

Vstupní hala, recepce, restaurace, bar, WiFi ve veřejných prostorách zdarma; za poplatek trezor na recepci (cca 10 EUR/týden), lekařská služba na telefonu. Terasa na slunění, bazén; lehátka a slunečníky zdarma.

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky nebo rodinné pokoje s možností 2 přistýlek mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV, WiFi, chladničku a balkon.

Polopenze v hotelové restauraci.

Za poplatek vodní sporty na pláži.

Informace: Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místníprávní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 1,5 EUR na pokoj a noc.

Informace o regionu

Řecko — Lesbos

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter