phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Sunrise Resort

Výhody nabídky

  • zdarma hotelový bus 4x denně do města a na pláž Molyvos
  • komorní atmosféra
  • klidná dovolená

Hotel Sunrise Resort Kód: 7788

PLN
Itaka

Hotel Sunrise Resort Kód: 7788 Řecko \ Lesbos

Popis nabídky

Molyvos

Hotelový komplex několika budov je umístěný ve svahu v udržované subtropické zahradě, cca 1,2 km od malebného městečka Molyvos s řadou taveren, obchůdků a barů (hotelový bus 4x denně zdarma) a cca 67 km od letiště. Vzhledem k poloze hotelu nedoporučujeme pobyt osobám s omezenou pohyblivostí.

Nejbližší oblázkovo-kamenitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 450 m hotelu (doporučujeme obuv do vody), lehátka a slunečníky za poplatek (cca 12 EUR/set). Hotelový bus na pláž Molyvos zdarma.

Vstupní hala, recepce, restaurace, bar, snack bar u bazénu, konferenční místnost, WiFi v areálu hotelu zdarma, terasy na opalování, 2 bazény, brouzdaliště pro děti; lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Dvoulůžkové pokoje superior s možností až 2 přistýlek mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV, WiFi, trezor, balkon nebo terasu; za poplatek minibar.

All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:30), obědy (13:00-15:00) a večeře (19:30-21:30), lehké občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:30-23:00) v místech a časech určených hotelem. Hotel u večeře vyžaduje formální oblečení (pánové dlouhé kalhoty).

Posilovna, sauna, vířivka; za poplatek masáže.

Informace: Od 1.1.2018 je na základě nové místníprávní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 3 EUR na pokoj a noc.

Informace o regionu

Řecko — Lesbos

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter