phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Bella Vista

Výhody nabídky

  • výhodná poloha u pláže
  • klidné okolí
  • plážový servis zdarma
  • nedoporučujeme osobám s omezenou pohyblivostí

Hotel Bella Vista Kód: 7791

PLN
Itaka

Hotel Bella Vista Kód: 7791 Řecko \ Lesbos

Popis nabídky

Eftalou

Hotelový komplex několika čtyřpatrových budov je umístěn v zahradě, cca 4 km od městečka Molyvos (hotelový bus 3x denně zdarma) a cca 65 km od letiště. Transferový autobus z/na letiště vzhledem k úzkým uličkám nezajíždí přímo k hotelu, nutno dojít se zavazadly cca 20 m do hotelu. Vzhledem k výškovým rozdílům terénu a schodům nedoporučujeme hotel pro osoby s omezenou pohyblivostí.

Úzká veřejná pláž Eftalou, oceněná Modrou vlajkou, s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 10 m od hotelu přes ulici, lehátka na pláži zdarma.

Vstupní hala, recepce, restaurace, bar, WiFi v areálu hotelu zdarma, bazén; lehátka a slunečníky zdarma, osušky za poplatek (cca 1 EUR/den).

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě jsou vybaveny vlastním příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, trezorem, SAT/TV,balkonem nebo terasou s výhledem do okolí; za poplatek minibar.

All inclusive zahrnuje snídaně (8:00-10:00), obědy (13:00-14:30) a večeře (19:00-21:00) bufetovou formou, dopolední a odpolední snack, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (11:00-22:30) v místech a časech určených hotelem.

Malé dětské hřiště, možnost návštěvy městečka Molyvos (hotelový bus 3x denně zdarma).

Cena nezahrnuje: Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místníprávní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 3 EURO na pokoj a noc.

Informace o regionu

Řecko — Lesbos

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter