phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Vasiliki Bay

Výhody nabídky

 • Vasiliki - oblíbený cíl milovníků surfování
 • v centru letoviska
 • vhodný pro rodinnou dovolenou

Hotel Vasiliki Bay Kód: 9177

10 990PLN
Dorośli: 2 polopenze Čt 22.08 – Čt 29.08.19 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Vasiliki Bay Kód: 9177 Řecko \ Lefkada \ Vasiliki

Popis nabídky

Vasiliki

Příjemný, zrekonstruovaný menší rodinný hotel s udržovanou zahrádkou je situován v klidnější části živého letoviska, blízko oblázkové pláže, cca 55 km od letiště Preveza.

Krásná, dlouhá oblázková pláž Vasiliki Beach s velmi pozvolným vstupem do moře, vhodná pro děti i neplavce, se nachází cca 100 m do hotelu, přístup přes místní komunikace; lehátka a slunečníky za poplatek (cca 7 EUR/set). Pláže v letovisku jsou díky výhodným povětrnostním podmínkám oblíbeným cílem milovníků surfování.

Menší vstupní hala, recepce, trezory na recepci, společenská TV místnost, WiFi v areálu hotelu zdarma, bazén s dětskou částí; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (omezený počet).

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/sprchový kout, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, telefonem, SAT/TV, WiFi, chladničkou a balkonem nebo terasou.

Polopenze zahrnuje snídaně formou bufetu a servírované večeře s výběrem ze 2 hlavních jídel.

Možnost zábavy, relaxace i sportovního vyžití pro děti i dospělé v letovisku Vasiliki; za poplatek vodní sporty na pláži Vasiliki Beach, zejména windsurfing.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů - dle smlouvy * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace: Od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu dle kategorie hotelu: 1-2*/0,50 EUR/noc, 3*/1,50 EUR/noc, 4*/ 3 EUR/noc, 5*/4 EUR, apartmány 1,50 EUR/noc. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.

Informace o regionu

Řecko — Lefkada — Vasiliki

Mapa
Recenze
4,3 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Pohodlí
 • Poloha hotelu
 • Servis

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
20 990 -48%
10 990 Celkem Podrobnosti o ceně 21 980
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter