phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Hotel Avra Imperial Beach Resort & Spa

Výhody nabídky

 • poloha přímo u pláže
 • netradičně řešený bazén
 • komfortní vybavení pokojů
 • SPA centrum s bohatou nabídkou procedur

Hotel Avra Imperial Beach Resort & Spa Kód: 8599

27 891PLN
Dorośli: 2 plná penze Ne 29.09 – Ne 06.10.19 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Hotel Avra Imperial Beach Resort & Spa Kód: 8599 Řecko \ Kréta \ Západní Kréta / Chania

Popis nabídky

Kolymbari

Moderní hotelový komplex hlavní a několika vedlejších budov se nachází cca 100 m od centra malé rybářské vesničky Kolymbari, cca 39 km od letiště Chania a cca 23 km západně od města Chania (pravidelné autobusové spojení); autobusová zastávka v blízkosti hotelu.

Písčito-oblázková pláž se nachází přímo u hotelu, přístup přes příjezdovou komunikaci, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, několik restaurací à la carte, lobby bar, bar u bazénu, minimarket, konferenční sály, WiFiv lobby zdarma; za poplatek internetový koutek. Terasa na slunění, 3 bazény (1 bazén s oddělenou částí s mořskou vodou a vyhříváním), dětský bazén, krytý bazén, jacuzzi; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Dvoulůžkové pokoje deluxe s možností přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna, župan, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV, chladničku, trezor, telefon a balkon nebo terasu s výhledem do zahrady. Za příplatek pokoje s výhledem na bazén, s výhledem na moře, pokoje s privátním nebo sdíleným bazénem a rodinné pokoje.

Plná penze plus zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu s limitovaným množstvím nápojů k jídlům, možnost příplatku na soft all inclusive.

Animační programy pro děti a dospělé; za poplatek tenisové kurty s půjčovnou vybavení, fitness, vodní sporty na pláži, wellness centrum - sauny, vířivky, masáže, kosmetický salon, kadeřnictví.

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7 (10,11,14) noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace: Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Taxa dle kategorie hotelu: 1-2 hvězdy/ 0,50 EUR za noc 3 hvězdy/ 1,50 EUR za noc 4 hvězdy / 3,00 EUR za noc 5 hvězd / 4,00 EUR za noc Apartmány: 1EUR/ za noc

Informace o regionu

Řecko — Kréta — Západní Kréta / Chania

Mapa
Recenze
5,8 / 6
Celkové hodnocení

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Dobré jídlo
 • Pokoje standard
 • Servis

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
30 990 -10%
27 891 Celkem Podrobnosti o ceně 55 782
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 800 112 112
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter